Nabít a zabít (2006)

Film je uplne jiny, nez by se mohlo podle opravdu spatneho ceskeho nazvu zdat. Ten dava tusit, ze se bude jednat a klasickou primocarou akcnim komedii, ale pritom Lucky Number Slevin je cokoliv, jenom ne primocary a prvoplanovy. Bohuzel o pribehu se toho nesmi zas tak moc prozradit, jinak by jste prisli o to nejlepsi - o to, jak to na konci vsechno krasne zapadne dohromady. Pribeh na tomhle filmu neni jedina dobra vec, vsichni herci se do svych roli opravdu hodi, Bruce Willis a Morgan Freeman hraji role na ktere jsme u nich zvykli, ale hlavne Bruce je tak neskutecne okouzlujici, ze si jeho postavu Dobrodeje okamzite zamilujete! Lucy Liu jako holka od vedle je prekvapive prijemna a presvedciva. Sir Ben Kingsley nezaostava za ostatnimi a jeho role Rabína-gangstera mu opravdu sedne. Josh Harnett je ve sve roli presvedcivy a urcite vas nebude odpuzovat, jak se mu to povedlo v Pearl Harboru. Z celeho filmu je jasne videt scenaristova inspirace Tarantinovkama a nastesti je tento film na opravdu dobre urovni, takze doufam Quentina, ani nikoho z jeho spolupracovniku, neurazi

Poslední mise (2004)

Kez by se jednalo take o Seagaluv posledni film!

Boeing 747 v ohrožení (1996)

Na tomhle filmu se mi libila jedna vec - a to, ze Seagal umre hned na zacatku! To me tak potesilo, ze jsem se na ten film i dodival! Konecne Stevene, konecne!

Nico - víc než zákon (1988)

Steven hned na pocatku kariery prokazal, ze neumi hrat a jeho film jsou odpad 1. tridy!

Bohové musí být šílení (1980) odpad!

Co se vam na tomhle libi?! Tohle je naprosto stupidni "komedie" pri ktere jsem se ani jednou nezasmal a N!xau je strasny. Jeho eskapady maji byt vtipny, ale prozradim vam tajemstvi - nejsou! Scenar tady taky radsi nehledejte, nemuselo by se to podarit. Hruza!