Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Někde jsem četla, že čím více se Rowlingová uzavírá do sebe, tím více je kniha, kterou vyplodí strašidelnější, tajemnější a téměř nedostupná mladým čtenářům. Poprvé na mě film neudělal dojem. Newell totiž vypadl dost z rytmu a režisér jako on byl spíše zklamáním. I tak je 4- ka dost atraktivní, i když už padnou první mrtvý.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Svého času to žrali všichni... a já to nenánáviděla. Chovají se jako malé děti- říkala jsem si. Až jednou sem u kamarádky spatřila a prohlédla. Prvních deset minut mě naprosto dostaly... "Co to je?" ptala jsem se, "Harry Potter" odpověděla. A v tu chvíli mě to naprosto dostalo... Nejde jen o film, o herce... jde o celou sérii, o celé tajemství. A jen Bůh jako je Chris Columbus vynesl Harryho Pottra do nebe. Do nebe mezi hvězdy...

Tančím, abych žil (2006)

Průměrný film s nadprůměrným Banderasem. Zasadit zločin a trest na střední „černošskou školu“ je klišé, ale aby tím trestem byl standardní tanec, to už je něco jiného. Musím přiznat, že jsem byla ke konci filmu trochu zklamaná jednoduchostí a vyřčenými frázemi jako přečtenými z knížky. Jediným plusem po tomto zklamání bylo, že je film inspirován životem.

Slečna Drsňák (2000)

Dobře přiznávám, že tohle je moje slabost z mých mladých hloupých let. Která holka by nechtěla být zároveň tajnou agentkou, z které se přes noc stane krásná modelka. Myslím, že každá malinká o tom tajně sní a já byla mezi nimi. Tak možná z nostalgie, nebo z něčeho takového jsem dala takového hodnocení, snad mě za to někteří neproklejí :o)

Klub odložených žen (1996)

Mít chlapa, který je podvodník, sobec, pracháč, a který mi utekl za nákou mladší káčou neváhám a cinknu těmto třem dámám. Takhle dát na "prdel" svým manželům to je dost velká ostuda... ale nejkrásnější je poslední scéna, kdy ty tří grácie tančí a zpívají v bílém mundůru... to je prostě nezapomenutelné!!!

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Tohle je přímo absurdní, přehnaná velmi povedená „parodie“. Celý štáb museli být naprostí šílenci, když šli s tímto na trh. Ale vyplatilo se. Přijít s tajným agentem, naprostým sexuálním maniakem, který si mezi ženami nevybírá, který je dokonalý i když trochu směšný, a jeho chlupatý penis… ouuu. Tahle komedie by prostě měla být povinná ke shlédnutí. Nejenže se vysmívá tomu, jak absurdní vztahy mezi Pákistánem a Izraelem panují, ale vysmívá se i těm, jenž nazýváme ve filmech hrdiny. Jejich bláznivé kousky naprosto přesně vystihuje Sandler v této komedii. A i když se někdy najde okamžik, kdy nevíte „co tím básník chtěl říci“ :-)), stojí prostě za vidění víc než jednou. Protože, když běží titulky tak zjistíte, že tenhle film má i něco do sebe.