Nezvratný osud 2 (2003)

Trochu moc přehrané- hlavně scény hlavní hrdinky... začátek začal dost slibně, hlavně tou nádherně natočenou bouračkou, ale postupem času se tento funny horor stal spíš směšným...

Nezvratný osud (2000)

Nikdy se snad nestalo, aby zločincem byla sama srmt... film je zajímavě natočen, i když postupem času se na něj dívám spíše s despektem. Dá se však na něj pořád dívat a to je ještě zajímavější.

Anastázie (1997)

Romantický příběh pro malé i velké. Tak trochu i náhled do historie a ty nejkrásnější hudební scény. A dalo se poslouchat i dabing... Není nač si stěžovat... jen vypnout a poslouchat...

Nevěrná (2002)

Na film se dalo koukat jen proto, že tam byl sexy Oliver Martinez a docela dobré erotické scény. Ale proboha, kdo vymyslel ten konec?? Ztrácí dech... tenhle film? Už nikdy více...

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Film zasazený do dob dinosaurů. Musím se přiznat, že Úsvit dinosaurů je snad lepší než Obleva. Mě to potěšilo a bylo to roztomilý... aspoň jsou na světě ještě pohádky, které se nebojíme "našim" dětem pustit.

Liga výjimečných (2003)

Nápad to byl dobrý... škoda, že při tom Norrington tak moc fantazíroval, byl by z toho udělal kasovní trhák. Ale za 3* to stojí... i za jedno nebo dvě shlédnutí :-))

Legenda o slavném návratu (2000)

Will Smith jako "anděl na cestách" byl úžasný a myslím, že to byla jedna z těch lepších rolí, které jinak normálně hraje. Zápletka ve filmu nění nijak složitá, a proto je to příjemná podívaná na sichravé dny.

Milionář z chatrče (2008)

Chtěli jste vidět kus skutečné Indie, tak tady ho máte. Když toto zaznělo ve filmu nedošla vám tato slova jako mě? Jako by nám tím chtěli něco říct. "Co s tím uděláte lidičky?" Srdcervoucí scény beroucí někdy dech jsou ale příliš umělé a nahrané, aby si tento film zasloužil plných 100%.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Skvělý seriál, někdy až moc. Co s určitostí nechápu, je to, jak všem padájí důkazy do klína :-)

Hairspray (2007)

Pane Bože, jsem jediná, komu to přišlo nevkusný a pošahaný? John Travolta v roli ženské? Jak hluboko musel klesnout? Michelle Pfeiffer? Pod tou vrstvou make- upu bych jí nepoznala, ani kdyby to měla napsaný na čele. A Zac Efron? Škoda ho kluka, tohle byl pro něj krok vedle... Jediný člověk co za to stál byla Queen Latifah, která má úžasný hlas a charisma. Opravdu jsem se snažila, ale nezaujalo mě to. Bohužel!