Bílí zabijáci (2003) odpad!

[4. Kladenský festiválek] Nepochopila jsem tu zápletku s Rusáky. Oni měli být bílí zabijáci, či co?

Úkryt v zoo (2017)

Tématiku s druhou světovou válkou si ráda pouštím, ač předem vím, že u toho budu brečet od začátku do konce. Úkryt v zoo má mnoho silných momentů a to i přes to, že skoro nevidíte žádné drastické záběry, co se týkají lidí (kupříkladu scéna s Uršulou, nebo nástup do vlaku), ale ten masakr zvířat :( Pro člověka jako jsem já, když mi na zvířatech záleží více než na lidech, si dokážete představit, jak jsem trpěla na začátku filmu. Trpěla jsem i při záběrech na prasata, která byla určena pro německou armádu, aby netrpěla hladem. Klidně se mi smějte, ale tohle taky blbě nesu. No ale zpátky k tématu. Daniel Brühl nevím jestli je tak dobrý herec, nebo je mi jen strašně nesympatický, ale všechny záporáky hraje tak, že ho fakt nesnáším :) Celkový dojem z filmu mám ale kladný, protože je natočen decentně, citlivě a jak jsem již zmínila prakticky bez drastických záběrů. Proto můžu v klidu odpustit snahu o přízvuk, který místy trochu kazil dojem z filmu. Prostě všechna čest manželům, za jejich odvahu v době války a za jejich snahu pomoci tolika lidem. Když se na tyto filmy dívám, tak je mi opravdu hrozně smutno z nás lidí, ale díky bohu že stále existují tací, jako Antonina a její manžel Jan.

2 $ocky (2011) (seriál)

Chtěla bych mít svého scénáristu, který by mi na každou situaci psal hlášky jako Max. Je skvělá :o)

Chvění (1990)

Film, který Vám nedá spát!!! No, dobrá jen mě.. To si tahle jednou jdete lehnout dříve, protože jste unavaná a chcete spát a dovolíte vaší druhé polovičce, ať si klidně pustí film. A on si pustí toto? Takže jedním očkem pokukujete po mladičkém Kevinovi a druhým čekáte, co že to tam žere lidi (ovečky si mohli odpustit, fňuk). No, takže se Vám rázem přestene chtít spát a když se na scéně objeví to obří mostrum připomínající *pro někoho možná spoiler* červa s jazyky zase připomínající hady, tak do rána už neusnete! A druhý den druhý díl.. Můj chlap mě fakt miluje.. Za trest mu pustím opravdivý horor s duchy, vnitřnostmi apod. a pak se bude schovávat pod mou peřinu! Ha! Každpodáně přijemný nehoror s hnusnou příšerou a krásným mladým Kevinem. Ale už nikdy víc! :o)

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Obdivuji Leonarda, natočit všechny ty scény muselo být náročné, za to má můj respekt. Ale bohužel jsem s ním trpěla u filmu, protože jeho "nesmrtelnost" mi vadila. Já vím, že člověk dokáže být neskutečně silný a nezastavitelný, když ho žene motivace, ale.. Nedokázela jsem se přes to nějak přenést a kazilo mi to celkový dojem z celého Zmrtvýchvstání.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Sice mi táhne na 30, ale duší jsem pořád puberťák, takže mi teenegerské filmy prostě baví, hlavně když dopředu počítám, že se to bude na této vlně nést. Tom Holland je ještě strašný sympaťák a tak si jeho dobrodružství užívám s ním. Michael Keaton si zase naopak užíval roli záporáka, která mu fakt sedla. Vtipná a rychlá akce, taková oddychová jednohubka, která nemusí nadchnout, ale určitě neurazí.

matka! (2017)

Já být tou ženskou, tak bych už v půlce filmu chlapa poslala do patřičných míst a odešla.. Ale to by byl film o ničem. Matka! se hodně insporovala filmem Rosemary má děťátko a tak nějak jsem věděla, jak to celé dopadne. Atmosféru to mělo, pořád jsem obdivovala vlasy a účesy, které měla Jennifer, ale jinak se mi na to nekoukalo s nadšením. Z jedné scény je mi do teď nevolno. Už film nechci nikdy vidět.