Elitní zabiják (2014) odpad!

Komická sračka s umaštěným po stotisící fotříkem, co si jde pro ztracenou dceru. Tenhle ameryckey Pomeje je asi takovej akční hrdina, jako Jyrka Sexy-mozek. Herci velkých jmen v minoritních rolích zdařile sekundují hlavnímu borci a bok po boku vytvořili zplácaninu s pachutí vyzrálého surstroemingu.

Sicario 2: Soldado (2018)

Bůh žehnej Americe. Když se něco nedaří, můžou za to somálští dráteníci a pokud ne ti, pak odpůrci demokracie (Saudi Arabia?) z Jemenu. Tolik na úvod a od té doby mě film nasíral průběžně až do konce. Benicio je stabilní sympaťák a hluchoněmá scéna jednoznačný vrchol bijáku. Scénář má ale tolik děr, že ani přes mocný soundtrack to na víc, než 65% nevidím.

Pryč od pece (2013)

Vidláci to maj jinak, aneb jak americkej hrdina přežil 4 výlety (služby vlasti) do Iráku a pak ho složila partička buranů na vesnický zábavě. Z plejády slavných herců vyčnívá jenom Whitaker, dokonce ještě víc nesympatickej olezla, než obvykle. Bale ve flanelce, zvlastni pohled.

MOST! (2019) (seriál) odpad!

Nesympatická vidlácká slátanina. Skrytě propagující multikulti, navenek hrající pravý opak pro masy. Párkrát jsem byl přítomen bujarému prostoduchému sledování v hospodě a styděl se, jak Justin Bieber u vstupu na Cannibal Corpse. V tomto skvostu exhibují netáhla, wohnouti, cikáni, transky, impotenti, kreténi a podnikatelé, tak to urcitě musí "bejt pro lidi", woe. Na rozdíl od Přeboru pro mě nekoukatelný. Prostě mostecká žumpa, plná bílinský kostky.

Světák (2006)

Tohle neni žánr z mého šálku. Ale ať je Affleck mizerný herec, nebo ne, tady to do příběhu tak nějak zapadalo. Umění odpouštět se nedá koupit ani za tvrdou měnu. Příjemný podvečerní film ze života.

Ztracená budoucnost (2010) (TV film)

To je ale žumpa. Bobromil se svými 150cm v kohoutku a vyrazem Mad Maxe po lobotomii pobíhá po louce s Lukem a skajwolkrem, teda bandou odborářskejch pitomců. Ty zdrhaj před "bestijema" což sou všežravý humusáci z místní vápenky. Dost dobrej biják třeba při výrobě domácí tlačenky, nebo drbání se na zadku.

Černé vdovy - Epizoda 1 (2019) (epizoda) odpad!

Rozvařená zavařenina trapností s rádoby hvězdami českého šoubyzu made-me-vomit už podle ukázek. Trio ústředních pipin zcela dle dnešního trendu má za manžely totální pitomce, trubce s kreditkou. Nejsem ani z Prahy, ani Brna, tak jediné, co mi tu nevadí, je dělat si prdel z moravských vidláků.

Fotr je lotr (2000)

Každej uz to viděl, tak jenom krátce. Stiller hraje dobře, mě nicméně dostává i na podesáté skvělej De Niro. Jeho fízlácký podezřívavý výrazy při vyslýchání Gaylorda jsou prostě dokonalý. "HULIL SI TRÁVU, JEBALE!?! "

Král hadů (2007) (TV film) odpad!

Ten had byl fakt velkej. A přesně tak velká stačka byla i tahle slátanina s kýbly digitální krve a slepejšem, co má kočičí chrup.

Mlha (2007)

Animace dětinské. Chování postav nereálné. Zpracování podprůměrné, herci nesympatičtí. Mám pokračovat? Cokoli od tohoto béčka očekávat je stejná pitomost, jako lézt do mlhy.