Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Nesouhlasím s lidma, co tomu dají 1 nebo 2 hvezdičky. Viděl jsem hodně kriminálních seriálů. Některé vážně otřesné (Žena zákona), některé průměrné (série CSI) a i když zde není skoro nic nového, tým je mi alespoň oproti drsňákům z CSI Miami daleko sympatičtější, protože jsou to osobnosti, které jdou dobře zaškatulkovat. Geek, ghotička, správnej šéf,.... Vždycky mě nějak dostane atmosféra. A taky se občas hodně zasměju (pop kulturní narážky, popichování McGeeho). Plné hodnocení jsem nedal, protože je to nejlepší seriál. To je pro mě BSG. Ale určitě je pro mě špičkou mezi kriminálkama.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Naprosto všechny chápu, proč tomu dávají odpad. Občas na to narazím v televizi a chvíli si to tam nechám. Pořád to samé. Naprostá nuda a trapnost. Lituji lidi, kteří tento odpad mají rádi a pravidelně ho sledují protože je na světě plno dokonalých seriálů, které jim kvůli této ztrátě času utečou. A nejen ty. Všechno je lepší jak Tisíc a jedna noc. I dloubání v nose je užitečnější.

Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)

Perfektní výplň mezi 3. a 4. sérií. Odehrává se ve dvou časových rovinách, takže tu znovu potkáme Cainové (názor si o ní nezměníte) a novou Kendru Shaw. Bohužel její charakter není tak hutný jako stávajících postav. Spíše sem ji neměl rád ale to byl zřejmě cíl. Uvidíme taky krásnou vesmírnou bitvu a William Adama se dostane v myšlenkách do minulosti, takže uvidíme staré modely Cylonů i Cylonských lodí ještě ze staré série. Z hlediska Battlestar vesmíru je film velmi kvalitní. Samozřejmě pokud ho uvidí nějaký nezvalec seriálu, bude naprosto zmaten ale to je jejich problém, že neviděli tento super seriál. A já nemám potřebu za tento fakt strhávat hvězdičky. Mě, člověka znalého seriálu se tento film maximálně líbil. Plné hodnocení.