Bez tváře (2008) (TV film)

Klasická česká plácanina. Mám takovou teorii, že na to mají režiséři nějaký generátor na scénáře, aby se kameramani, zvukaři, herci a režisér nenudili. Většinou z toho vyleze nějaký milostný dvoj, troj nebo čtyřúhelník, na to se nějak nesourodě nahází emoce a k tomu hlavně hodně šupání. Protože pokud v nějakém českém filmu není šupání, není to přece ono. Bohužel je to celé jakési plytké a o ničem. Je to škoda, protože herecké obsazení je tu fajn, stejně tak jako technická kvalita záznamu a kamera. Zatopený hřbitov je hezká scénérie ale bohužel film dojíždí na špatný a nezajímavý scénář. Původně jsem chtěl dát dvě hvězdy ale jelikož mě film při přepínání programů zaujal (což se u české tvorby skoro nikdy nestává) a dívat se na to dalo, tak nakonec slabé tři.

Král videoher (2006)

Nebyla to taková kravina, jakou jsem čekal. Sice to nemá s testováním her ani s jejich vývojem nic společného (testeři vážně nemají náplň práce zábavu u paření her a hulení trávy) ale pořád je to občas docela sranda. Navíc tam hráli Poison (i když jen karaoke) a glam metal je prostě moje. Takže takový průměr na zabití času a lehké pobavení.

Kniha křtěná krví (2010) odpad!

Tenhle film nic nemá. Je to roztahaná vata. Pouští chlupy a ani nemá sirku, abyste ji využili na vyčištění ucha. Totální prázdnota bez atmosféry. Jednoduše nuda a navíc se ta nuda pomalu ani nedá nijak pochopit.

Organizm (2008) (TV film)

Hloupý příběh, hloupé dialogy, špatné speciální efekty, některé scény byly až neuvěřitelně trapné (pomazávání Carrie krví). I přesto má film některé dobré momenty. Na zabití nudy, pokud ho chytnete v televizi postačí. Jinak ale ruce pryč.

3:15 zemřeš (2005)

Film se drží jako klíště klasické šablony "strašidelný dům", ve kterém někdo natáhl bačkory a teď straší nové návštěvníky + jedna malá holka je vidí a blekotá o tom jako malý cvok + psychouš otec se sekyrou + jedna hysterická matka. Spousta situací je až děsivě předvídatelná a dost tím film ztrácí na atmosféře. Škoda že je 3:15 tak zoufale neoriginální. Na druhou stranu je velmi dobře natočen (práce s kamerou, nasvětlení scén), některé lekací momenty překvapí a celkově má film velmi slušný hudební podkres. Herecké obsazení není také špatné, takže mi z toho v součtu vychází průměrný horor, bohužel konec stál celkem za prd, takže spíše lehký podprůměr. Na jedno zabití nudného večera ano, druhé shlédnutí nedoporučuji. Takže chyť je, zab je. To jediné si z filmu budu pamatovat.

Děsnej doják (2006)

Alyson Hannigan je kočka, zbytek filmu sračka.

Hory mají oči (2006)

Jsem jediný, komu film připadá zoufalý? Začátek je dost nudný, posledních 30 je estráda nechutností bez ladu a skladu.

Báječné dorty (2010) (seriál)

Tak tohle mě naprosto chytlo. Sám rád kreslím a dělám do grafiky, takže i tenhle sladký druh umění se mi moc líbí.

Experiment kolonie (2009) (pořad)

Nejlepší reality show, co jsem viděl. Sice jsou některé situace dost nahrané ale dodává to tomu dynamiku (několikrát zmiňované "souboje"). Postapo miluji, takže sledovat Experiment kolonii je pro mě jako balzám na duši. I v dnešní době se točí dobré reality show.