Fallout: Nuka Break (2011)

Snad až kromě obsazení hlavního hrdiny se mi to líbilo.

Tak se měj (2009)

Nuda. S komedií to nemá nic společného. Celé je to nějaké divné, Od postav až po samotný "příběh" , ale hlavně to není zábava.

Ivan Hrozný (2009)

Moc hezky natočená nuda, která místy nabízí opravdu moc hezké obrázky, doplněné o dobrý hudební doprovod.

Žába k zulíbání (2002)

Film, který bezesporu plní svůj účel, dementní komedie. Je to sice zhovadilost jako prase, ale občas jsem se smál.

Čarodějův učeň (2010)

Nečekal jsem vůbec nic, taky jsem vůbec nic nedostal. Od začátku nuda , postavy jsou divné? špatně zvládnutý casting, rádoby vtipné scénky , které nerozesmějí. Vizuální zpracování průměrné, o hudební stránce ani nevím, že tam nějaká vůbec byla. Ne, takhle opravdu, prosím ne.

Saw 3D (2010)

Nemůžu říct, že by mi sledování filmu neuběhlo. Člověk celou dobu totiž čeká na "velké finále", které sice není nic extra, ale alespoň to snad už konečně skončilo. game over

Jonah Hex (2010)

Epic fail ! Tak tohle mě opravdu nebavilo, přitom film tedy alespon pro mě, měl všechny překpoklady k boží zábavě. Tím mám na mysli, prostředí (western styl můžu) , hodně střeliva (akci můžu) , Megan Fox ( kočka) a tohle všechno stejně nakonec bylo naprosto k hovnu. Zbytečný film.

Špatnej polda (2009)

Stará škola se mi libí ! , Nicolase Cage jsem po dlouhé době viděl v opravdu skvělém filmu, který sice nedocení mainstream, o to víc si ho cením já. Pro mě velké překvapení..

Karate Kid (2010)

Přišlo mi to řeměslně velmi dobře zvládnuté, velké překvapení, pro mě osobně určitě ano, vzhledem k faktu, že jméno Harald Zwart mi nic neříkalo. Vidět Jakcieho Chana v tak trošku jiné roli, bylo potěšující, mladý Smith má větší svaly než já, to mě na tom vadilo nejvíc.