Captain America: První Avenger (2011)

Na můj styl až přespříliš americké (ano, vím, že je to i v názvu) Podobných filmů už sem viděl mnoho, a proto sem si už mohl hrát na věštce a předpovídat, co se stane v další scéně. K tomu všemu sem si musel přičíst, že Kapitán Emérika je můj nejméně oblíbený Avenger a vyšly mi pouhé dvě hvězdy. Film sem dokoukal jen kvůli právě v kině vycházejících Avengerech, od kterých čekám daleko víc.

Assassin's Creed: Embers (2011)

Zajímavé zakončení Eziova života, které ani nenadchne a ani nezklame. Ačkoliv jako fanoušek herní série, jsem nemohl dát jinak než 5. A teď hurá na Assassin's Creed 3! A tím teď myslím v říjnu!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Výborný seriál, který je sice hodně ukecaný, ale díky tomu neztrácí na kouzlu a svět díky tomu působí opravdu uvěřitelně. Pokud máte aspoň trochu rádi fantasy seriály, tohle si určitě nemůžete nechat ujít. Jinak, Peter Dinklage opravdu skvěle ztvárnil roli Tyriona Lannistera. Podle mě jeho životní role.

Ajťáci (2006) (seriál)

Seriál mě moc nechytl i přesto, že studuju informatiku a sitcomy zbožňuju. Je to na mě moc britský. Skvělej ekvivalent seriálu je "Teorie velkého třesku", která mi příjde rozhodně zábavnější.

Jackass 3 (2010)

Je to nechutný, hodně nechutný. Ale sranda...sranda to fakt je :D To vlastně platí pro všechny tři díly.

84. Annual Academy Awards (2012) (pořad)

Taky můj první přímý přenos a moc mě nebavil. Za prvé tam bylo reklam jak nasráno. I když byly krátký tak tam byly furt. Předali dvě ceny, reklama. Předali další dvě ceny, reklama. A tak to bylo až do konce. Samozřejmě na začátek dali ty nejmíň zajimavý kategorie (kamera, střih apod.) a ty nejlepší dali až na konec, což bylo taky na hovno, protože u těch prvních se mi chtělo pomalu spát. Příště by to mohli aspoň nějak prokládat, jako např. kamera, střih, nejlepší herec, adaptovaný scénář, originální scénář, nejlepší herečka atd. Ale abych jen nekritizoval, líbili se mi některý efekty co tam měli, Billy Crystal už je trochu ohranej, ale nebyl nejhorší.

REC (2007)

Horor? Ani náhodou, tohle je spíš hororovější komedie! Za celý film jsem postřehl jednu děsivější scénu na konci, jinak stál film jako celek za nic. Navíc když už tam byla nějaká lepší část, tak sem viděl naprostý hovno, kvůli tomu, že se tam ten dement s tou pitomou kamerou pořád klepal. Jednu hvězdu dávám jen proto, že film byl nízkorozpočtový a že sem se občas i zasmál. Někdy tady to hodnocení opravdu nechápu.

Počátek (2010)

O tomhle filmu slyšel skoro každý a já jsem nebyl vyjímka. Dlouho sem se mu vyhýbal, protože Nolan není můj nejoblíbenější režisér a jeho filmy mě nikdy moc nebavili. Avšak jednou sem se sebral a na film sem se podíval a musím říct, že by byla velká škoda ho nevidět. Je to takový Matrix od Nolana. Ale aby jste si mohli film užít jako já, nesmíte minout ani vteřinu, být ostražití a vše si pamatovat, protože na sebe nakonec vše naváže. Myslím si, že to byl úžasný film a určitě by jste ho neměli minout. Hudba je skvělá, co jinýho čekat od Zimmera.

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Bohové arény se mi rozhodně nelíbili tolik, jako Krev a písek, ale i tak sem si všech 6 dílů užil. Co mi nejvíc chybělo byl samotný Spartakus (Andy Whitfield) Myslím, že bez něj se mi ani nebude líbit připravovaná 2. série Krve a písku.

Spartakus (2010) (seriál)

Hned jak jsem viděl první díl, myslel jsem si, že to bude laciná kopie 300: Bitva u Thermopyl. Ale jakmile jsem se podíval na další dva díly, zjistil jsem, že nedívat se dál by byla obrovská chyba. Seriál je úžasná sloučenina 300, Gladiátora a trochu i GoT. Pokud alespoň jeden z těchto filmů/seriálu máte rádi, tohle by jste si neměli nechat ujít. Škoda smrti Andyho Whitfielda. Ať odpočívá v pokoji.