Havran (2012)

První polovina filmu byla hrozná, za to ta druhá už byla o mnoho lepší. Trochu sestříhat tu první polovinu a trochu to vybalancovat a byla by z toho skvělá detektivka.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Prvně sem dal pět hvězdiček za každého, ale když ve třetí sérii chybí Nathan, tak musím jednu ubrat. První dvě série byly bezkonkurenční, bohužel třetí už je mnohem horší.

Americké psycho (2000)

Dal bych čtyři, ale je tam až moc nesrovnalostí. Některý scény mi připomínají nějakou komedii (např. záchodová scéna, nebo tohle). Ke konci to začalo být děsně divný, jako např. nahej Christian Bale pobíhající po chodbě s motorovou pilou. A konec byl úplně zvláštní. Jinak když už mluvím o Baleovi, zahrál to fakt skvěle, toho psychopata sem mu opravdu uvěřil. Sečteno, podtrženo není to špatnej film, ale není to taky žádný veledílo.

Farma (2012) (pořad)

Je to sračka bez pořádnejch pravidel. Ale někdy sem se na to podíval, tak tomu nemůžu dát odpad

Equilibrium (2002)

No, i když sem si lidi bez citů představoval úplně jinak, byl to skvělej film. Bale to zahrál suprově, jen škoda, že nedali prostor ostatním hercům. Myslím, že tam nebyla scéna, kde by Bale nebyl. Bojový scény byly taky super, klidně bych jich tam ocenil víc. Ta poslední mi úplně připomněla Matrix. Jenom mám jednu otázku. Kde tam sakra hraje Dominic Purcell? Jednou sem si odběhl pro jídlo, takže jestli tam hrál asi 15 sekund, tak tam teda dostal fakt "skvělou" roli.

Top Gear (1978) (pořad)

Některý díly jsou geniální (zvlášť když dělají nějaké úkoly, nebo speciály) a některé jsou trochu horší (celebrity, představení nových aut apod.) Ale to se samozřejmě nedá brát jako zápor, protože je to přece jenom dokument o autech. Myslím, že lepší show o autech neexistuje, je to prostě vtipný a zajímavý. Zvlášť ten díl ve Vietnamu :D

Temný rytíř povstal (2012)

Líbilo se mi to víc, než Temný rytíř. Je to přesně to, co se psalo v traileru, epické zakončení trilogie. Z prvních dvou dílů sem měl rozporuplné pocity, ale trojka byla prostě super.

Batman (1989)

Christian Bale je jako Batman charizmatičtější, ale jinak super. Tenhle Batman se vůbec nedá srovnávat s Batmanem od Nolana. Jeho film je spíš drama, zato tohle je typická komiksovka. Ale oba dva filmy jsou super.

Porn Rental (2011) (TV film)

2 hvězdy za Halla, zbytek nuda. CollegeHumor má určitě mnohem lepší kousky.

Méďa (2012)

Vsadím všechno, že bude dvojka.