Jak vycvičit draka (2010)

Typické pohádkové klišé (všichni draky nesnáší, jenom jeden je má rád, mimochodem náčelníkův syn jak jinak, který svého otce zostuzuje atd.) Sorry, ale toho už jsem přežranej. Na film jsem myslel asi tak deset minut, pak už jsem málem zapomněl, jak se jmenuje. Možná že už jsem moc starý na to soudit animáky, ale tenhle mě prostě nebavil.Ale dal jsem tři, protože pro děcka to asi musí být fakt zábava. Hlavně ve 3D.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Máte rádi auta, střílečky a akce? Tak si tenhle film nemůžete nechat ujít. Jediný co tomu musím vytknout je to, že je to hodně odlišný od ostatních dílů. Zapomeňte na nějaký ilegální závody. Je tam jeden a ani ho neukážou. Ale jinak je to fakt super.

Ďábel (2010)

Dobrej horor, se skvělou atmosférou, ale s průměrnou originalitou. Na jedno shlédnutí je to celkem kvalitní horor.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Fakt dobrej seriál ale má hned několik chyb. Hlášky se neustále opakuji (např. Nejsem blázen, matka mě nechala vyšetřit). A taky stačí vidět pár dílů a už vím, co každej z nich v tom díle řekne. Ale tohle všechno se dá v pohodě překousnout a když se mi to povedlo, začal sem se na seriál pravidelně koukat. A rozhodně doporučuju.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Simpsonovi jsou jeden z těch seriálů, na který se můžete dívat skoro pořád. Je to opravdu skvělej seriál, i když ne každý díl je dobrý. Jak už psal dobytek, první série jsou strašně nábožensky předpojatý, což je opravdu hnus. A taky moc nemusím Marge, podle mě je to děsná kráva a ani nemá nějaký vtipný pasáže. Ale víc jak 20 let ze sebe hrnout pořád dobrý díly, to je opravdu úctyhodný výkon, a proto dávám plný počet. 9. až 19. série pro mě byly bezkonkurenční. EDIT 2018: Tak nakonec jsem dospěl a posledních 8-9 sérii mě seriál brutálně nebaví. Za mě už seriálu došla šťáva a měl by skončit, pokud si chtějí tvůrci zachovat špetku důstojnosti.

Comeback (2008) (seriál)

Kdyby to byl americký seriál, tak na něj plivnu a už se za ním ani neohlídnu. Ale protože to pochází z české (z respektive NOVÁCKÉ produkce) tak je to asi ten nejlepší seriál co kdy vysílali. Možná, že je to taky kvůli tomu, že jsem už přežranej seriálů z jů-es-ej

Auta (2006)

Skvělej film, kterej jsem zbožňoval jako malej a po letech se mi pořád moc líbí. To je aspoň animák!

Scary Movie 3 (2003)

Prostě si nemůžu pomoct, ale já se smál snad každých pět minut a to je pro mě při sledování komedií to hlavní. Jelikož jsem ještě "teen" tak mě a mých 29 spolužáků prostě tady ty fekální parodie baví. A já Scary Movie prostě žeru.

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Stačí se podívat na Ingův knír a je mi na zvracení.

Speed Racer (2008)

Moc příjemný film se spoustou super efektů. Příběh je zajímavý, konec trochu předvídatelný, ale jinak jsem se fakt pobavil.