Tí z konca sveta (1998) (TV film)

Napriek tomu, že to je fajn film, nie je na ňom, bohužiaľ, nič výnimočné oproti podobným dokumentárnym filmom.

Vianoce s Marianom Vargom (1978) (koncert)

Nie som skalným fanúšikom Mariána Vargu ani vianočných pesničiek, ale boli tam fajn momenty:)

Imigranti (2009)

Nebudem to porovnávať s inými filmami, ale občas mi tam chýbala nejaká hlavná myšlienka. Tentokrát mi "len" zobrazenie (nech už akokoľvek verné, to príliš neviem posúdiť) nestačilo.

Šťastný Nový rok (2011)

Dosť som sa bavil. Ale zrejme iným spôsobom ako tvorcovia zamýšľali. Obsadiť do filmu herecké hviezdy a vložiť im do úst vety ako z veľkej knihy gýču niekomu na dobrý fim možno stačí, ale mne teda veru nie. Aj romantická komédia totiž môže mať úroveň.

Na odstřel (2009)

Má to spád. To je asi najlepšia charakteristika toho, čo som sledoval ostatné asi dve hodiny. Samozrejme, vždy sa dá niečo spraviť inak, niečo dotiahnuť lepšie, ale výnimočné herecké obsadenie, pomaly odkrývané tajomstvá a napätie, ktoré sa v určitých momentoch dá krájať, je presne to, čo sa od tohto typu filmu dá očakávať. Kľudne by som do toho šiel opäť.

500 dní se Summer (2009)

Deschanel a Gordon-Levitt sú super a film ako taký je naozaj príjemný, vyzdvihol by som najmä vizuálnu stránku a soundtrack. Napriek tomu k väčšej spokojnosti mi tam ešte čosi chýba.

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Myslím, že to dobre vystihol Shit - dobre sa na to pozerá, i keď to nič geniálneho nie je. A ako debutový film to vyzerá sľubne.:)

Jeden den (2011)

Veľmi príjemný film s dobrým obsadením a nie celkom očakávaným koncom... 3.5*

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Mám pocit, že oproti prvému Indymu tomu dosť chýbalo. Možno to bolo prostredím, ktoré zachránili až scény na moste, možno občas prepísknuté efekty a možno len dvojku postihol syndróm druhého dielu. Avšak stále 3.5*.

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Vtipné, napínavé od začiatku do konca, s charizmatickým Fordom a záporákmi ako sa patrí. Tomu hovorím dobrodružný film.