Nultá hodina (2013) (seriál)

Námět slušnej, scénář horší, provedení na hraně, Edwards za ní (lze mu uvěřit akorát tak to, že vede noviny). Škoda

Drákula (2013) (seriál)

Rhys Meyers má charisma "hadru na podlahu" a podle toho ten seriál vypadá. Po pátám díle mi lezli na nervy úplně všichni účastníci tohohlle zájezdu. Takže to zaplaťpánbůh zrušili. Děkuji.

Wolverine (2013)

Smutné, kam až Wolverine musel dojít .........

Ledová ňadra (1974)

No - Francois mi nepřipadá milý a obětavý, ale spíš otravný a užvaněný a Paggy mi nepříjde tajemná, ale natvrdlá. Nejlépe z toho vychází Delon, protože ten hraje to co vždy - téměř nic. Typická francouzská krimi, u které jsem posledních 30 min usilovně mačkal šipku "dopředu".

Poklad z Yankee Zephyru (1981)

V dětství jsem měl ten film rád, ale dneska mi už přehrávající a věčně se debilně smějící Pleasence a hysterická Leslie Ann lezou spíš na nervy.

Bourneův odkaz (2012)

Renner bohužel není Damon a podle toho to vypadá. Děj je chaotický a pouze vykrádá předešlé díly. Bída.

Podzemka (1985)

Příšerně toporné herecké výkony, poměrně přiblblý scénář (by mě zajímalo, kde vzal Lambert v metru ten dynamit a jak je Isabelle tak rychle našla - nemluvě o slušivých kostýmcích kapely v závěru - zvlášť Reno vypadal fakt úchylně) a děsivá hudba (Serra se snažil kopírovat Bowieho Berlínské období ???) - na záchranu bohužel nestačí ani Isabelle.

Martin a Venuše (2012)

Smutný, fakt smutný. Scénářem počínaje a označením komedie konče. A nejsmutnější je pohled na paní Liškovou. Tedy Bokovou. Nebo oboje, ono je to vlastně jedno. Ani mě tak nezaráží, že neumí hrát (tedy alespoň v tomhle filmu to tak vypadá). Zarážející je, že to zřejmě nikomu jinému ze štábu nevadilo. Jak jsem říkal - smutný. Zlatá stolička :-). Ta hvězdička je za jedinou vtipnou scénu, která ve filmu je: Chtěli bysme zájezd k moři - a zbytek si nechte :-).

Záhadné zmizení (1993)

Skvělí herci, idiotskej scénář. Celej příběh mimo realitu. Je to tak debilní že jsem to skoro nedokoukal.