Cesta Černého měsíce (1986)

Tohle si Tommy Lee nezasloužil. Nejen slaboučký scénář, ale i provedení filmu je ubohé. Bída

Vrahouni (2010) odpad!

Konecne se nasel nekdo, kdo vypada na platne jako jeste vetsi debil, nez Kutcher. Chapu, ze Katherine hraje jen to, co ma ve scenari, ale byt takhle nesympaticky, to chce talent. Zlatej Tom s Cameron.

Revoluce (2012) (seriál)

No ze zacatku dobry, pak tam zacne machrovat blondata modrooka dylina a jde to do kopru. Takze patej dil je uz skoro nekoukatelnej. Skoda.

Robbie Williams: Take the Crown (2012) (koncert)

Jsem velký fanda Robbieho a jeho koncerty jsem doposud považoval za to nej, co může pop nabídnout. Koncert v O2 byl pro mne proto totálním zklamáním. Robbie totálně pěvecky vyhořel, neintonoval a vůbec to vypadalo, že má nějaký závažný problém, show jako vždy vynikající, ale ta ten průšvih bohužel nezachránila.

Temný případ (2014) (seriál)

Naprosto úchvatná záležitost !

Serenity (2005)

Ano správně, tenhle film nejsem schopen docenit (Galadriel), protože opravdu vůbec netuším, o co vlastně jde. I s ohledem na výše uvedené mě nezaujali ani film, ani herci. Překvapivě vysoce hodnocený film v seriálovém formátu. Posledních 30 min jsem se modlil, aby všichni umřeli a už byl konec.

Ženy sobě (2011)

Nechci komentovat film pro ženy, protože bych nebyl schopen zachovat objektivitu, ale on se u tohohle veledíla někdo opravdu dokáže smát ?

SuperClásico (2011)

Není to špatný film, ale ty věčné manželské hádky mi to strašně otravovaly. Ale jinak zábavné - služebná s tělem dobře udržované třicítky je teda úlet.

Velký třesk (2010)

Americká verze Mazaného Filipa - vtipné, stylové, dobře natočené. Po dlouhé době dobrej Banderas. Proč ne.