Pod jednou střechou (2010)

Film sa mi naozaj pacil, cely cas som si hovoril je to fajn vtipne, nenasilne, striedanie smutku a vtipu vyslo ,avsak na konci to urobili "nasilu" az tak moc ze som upustil od lepsieho hodnotenia. Film ale kazdopadne doporucujem, ja som sa prinom prijemne bavil. A ta scena s cernošskym taxikarom ,plakal som pri nej od smiechu.

Super 8 (2011)

Nie zle, vcelku som sa bavil a scenu s lietajucim vlakom som si musel pustit 3x ,naozaj parada .

Vanishing on 7th Street (2010)

*SPOILER* Tak dobry napad, tak zle spraveny ,vsetko by som prekusol ale ta nelogickost postav ma az vytahovala zo stolicky, 100 bateriek na sebe, ani jedna nefunguje, ide von nema baterku, teda ma jednu a ta nejde ! nikdy ziadna baterka nesla ked mala! cakam v bare a cakam kym chcipne generator ale cakam co najdalej od zdroja svetla a cakam kym bude tma aby to bolo napinave a v poslednej chvili sa objavi svetlo ...cely film toto iste dookola, byt v tej situacii vsetkych prefackam a bez baterky by som sa ani nepohol ,uplne ma nasralo jak môze niekto nieco takto stupidne absurdne natocit a naservirovat nam to ,co si asi mysli, ze sme uz uplne tupy? Jednu hviezdicku za ten napad, pripomenulo mi to film THE HAPPENING ktory sa mi velmi pacil a za to male dievca, toho som sa bal asi najviac *KONIEC SPOILERU*

TRON: Legacy 3D (2010)

Velmi krasna vizualizacia, naozaj dobre sa nato pozeralo, na audio stranku nemozem povedat nic zle, ale je to len krasny obal ktory je vo vnutri prazdny.

Manažeři (2010)

Nemozem inak ako za 5*, ten film sa na nic nehral a ukazal to vsetko tak ako to v skutocnosti je, film na velke zamyslenie.

The Garbage Pail Kids Movie (1987) odpad!

Bolo to nepozeratelne a z tych strasne spatnych deti budem mat este dlho nocne mory, boli doslova nechutne.

Kazatel (2011)

Nemozem si pomoct, ukamenujte ma ale mne sa tieto aj ked béčkove ale zato dobre naservirovane oddychovky proste pacia, pacil sa mi aj film Legion a paci sa mi aj toto, nejake tie priserky, kludas co vsetkych zachrani, sympaticky zaporak, cele pretiahnute cez filter pri ktorom vyzera vsetko tak chladne a vazne ze mam z toho husiu kozu ,kratka stopaz a k tomu si ani nemusite namahat mozgovu kôru co je uplne ako stvorene ked po tazkom dni chcete proste vypnut mozog, uzit si nejake tie efekty ,atmosferu, zvuk a ist spat. Tesim sa na dalsi film od Scotta Charlesa Stewarta a prosim vas vsetkych ktori uz teraz tomu filmu planuju dat odpad alebo k nemu napisat stranu sraciek o tom aky je ten film moc spatny - nepozerajte ho. Dobru noc.

Street Kings 2: Město aut (2011)

Nemalo to podla mna so Street Kings nic spolocneho a dokonca ani s tym nazvom, vsetko to co ma ohurilo v jednotke ci uz herci, atmosfera a celkove pocity z filmu, tu nic nebolo, oproti jednotke je to slaby odvar a nieje to nic viac ako jednohubka ktoru si vsak budem pamatat len koli tomu nazvu a skvelej jednotke.

Rango (2011)

Tak tato rozpravka ma naozaj velmi milo prekvapila.