Rush (2014) (seriál)

Po dvou dílech zatím spokojenost, je to takový kříženec mladého house, donovana a hanka.

Noe (2014)

Když si odmyslíte, že tomuto věří polovina světa, tak je to docela solidní drama.

Bůh miluje Ugandu (2013)

Nejsem věřící, protože ČR je z větší míry ateistická země a nejsme prostě vychováni k víře v boha. Ale pokud někomu víra pomáhá k lepšímu životu, tak jen dobře pro něj, nesmí se z toho stát ale fanatismus. Bohužel tyhle fanatici využívají chudých častí země, kde lidi neznají kritické myšlení a dokonale si je dokáží omotat kolem prstu a tím uspokojit svoji duši, jak moc pomáhají lidem a bůh je za to miluje. Ať zkusí přijet k nám klepat v panelacích na neznabohy a obracet je k boží cestě. Rychle by se vraceli zpátky k rodičům, aby si stihli podat přihlášku na vejšku. Pak je tu druhá skupina a to jsou ti chytří, protože díky bohu ze šíření víry dokážou vymáčknout pro sebe pěkný prachy.

Constantine (2014) (seriál)

Hodnocení prvního dílu. Jsem fanoušek Constantina, takže jsem byl připraven mnohé odpustit, kdyby měl matt ryan černé vlasy a né tenhle blond přeliv, bylo by to lepší. Ale to je jen moje představa constantina:). A hle, bavilo mě to, i přes tv triky je to zdařile kreativní a jsem zvědavý na pokračování.

Transformers 3 (2011)

Takhle mi prostě nestačí, zbýtečné vypisovat proč.

Flash (2014) (seriál)

Hodnocení pilotu.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Ještě neposílám Setha do rakve, stále si myslím, že patří mezi nejlepší novodobé talenty a jsem rád, že narazil tak brzo. Protože tohle hraničilo s klubem sráčů.

Slunce nad Leithem (2013)

Jednoduchý, ale velmi příjemný film, který mi navodil super náladu, a když na mě film takhle zapůsobí, zaslouží si u mě plný počet:).

Snadný prachy 3: Život deluxe (2013)

Klasicky kvalita s dalšími díly nějaké série většinou upadá, tady to není vyjímkou, ale stále si to drží slušnou laťku. Škoda, že se více nevyužilo JWho a místo toho se do děje vložil infiltrovaný policajt, který se postupem času ztrácí sám v sobě a to už je známý klišé. ****Spoiler**** : přijde mi divný, že člověk, kterýho si JW najal, aby zabil radovana, se pak dá dohromady s jeho dcerou..já nic já muzikant.