Triumf vůle (1935)

Celkem nudný agitační dokument o hajlujících davech v čele s šaškem s knírkem, který zařídil smrt více jak padesáti miliónů lidí. Co na tom mám obdivovat?

Pád do tmy (2005)

Slátanina nevětšího kalibru: V dosud neprozkoumané jeskyni číhají masachtiví lidé-krtci, hlavní hrdinka se vykoupe v potůčku krve, o rodinných problémech nemluvě. Je však pravda, že jsem se během filmu až zas tak nenudil a spíš se smál než se bál.

Vesničko má středisková (1985)

Často podceňovaný a nepochopený kousek (že M.E.J.L.O?), avšak z klasických českých komedií rozhodně to nejlepší.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tak Shawshank bych až tak nepřeceňoval. Výborně natočený dojemný "pohádkový" příběh, to ano – ale první místo? To není lepšího filmu? Ale na to, že Kinga zrovna nemusím, se to povedlo.

Jurský park (1993)

V roce 1994 jsem se ptal bráchy, co je nejlepší film na světě. Řekl, že Jurský park. Já nevím, ale Cesta do pravěku mě fakt bavila víc.

Kameňák (2003) odpad!

Taky přispěju svou Troškou do mlýna: Hanba všem, kteří se na tomto "filmu" podíleli. Osobně nemám moc rád vtipy, protože jsou často na jedno brdo a nevážou se k dané situaci. Neznám větší ubohost než posbírat ty "nejlepší z nich" a natočit takovou kravinu. Fuj!

Hudba z Marsu (1955)

Je to naprosto nevtipná agitační komedie. Vrcholné vystoupení (ona znouzectnost) je neuvěřitelně trapné a já se divím vysmátému Werichovi, co se mu na tom všem tak líbí...

Příšerky s.r.o. (2001)

Hezké a úsměvné. Mike Wazowski rules (hlavně když si nasazuje čočku)! A vystřižené scény na konec, to je panečku nápad.