Simpsonovi (1989) (seriál)

Podle mě je Homer génius: "Marge, nejdřív si žádného poníka nechtěla a teď se ho chceš zbavit... Tak už se konečně rozhodni!" Bohužel poslední série už nedosahují kvalit předešlých (přesto se na ně rád podívám); naštěstí je tu Futurama ;-).

Kouř (1990)

Není co dodat, snad jen, že Vávra coby barman je opravdu vynikající :-)...

Loni v Marienbadu (1961)

Nelámu nad tímto filmem hůl, a to proto, že mu nelze upřít dávku originality a velmi dobrého vizuálního provedení, které vytváří nezaměnitelnou atmosféru. Na můj vkus je však až velice často nudný a ani trik se sirkami na mě nijak nezapůsobil.

Román pro ženy (2004) odpad!

Sám sobě se divím, že jsem se na to dodíval. Možná proto, abych tady mohl objektivně napsat: ODPAD!

Želary (2003)

Nuuuudaaaaaa... Celý příběh bych smrskl do deseti minut.

Přátelé (1994) (seriál)

Symbol dobré pohody. Škoda jen, že v reálném životě není taková sranda, pohodička, a že všude kolem nejsou krásní lidé vždy velmi vkusně oblečení a pohotově vtipní. Nejlepší jsou první série, za nejlepší díl považuji ten, jak je Chandler zavřený ve vestibulu banky :-). M.E.J.L.A.: Presne o to tady ted jde, ty idiote ;)!

Maléry pana Šikuly (1999)

Průměrná komedie, místy docela vtipná a trefná. Bohužel český dabing mizerný a kancelářsko-programátorské prostředí poněkud nadsazené.

Šestý smysl (1999)

Velmi působivé, zejména ta část s tou holkou, co jí otrávila macecha. To mi běhal mráz po zádech. Bohužel tam byly nějaké ty chybičky -- jak vysvětlíte například jízdu ducha autobusem? Jak si koupil lístek?

Americký Shaolin (1991)

Samozřejmě, že se jedná o blbinu (už ten název!) balancující někde mezi odpadem a jednou hvězdičkou. Když jsem ho ale v mládí viděl, naprosto mě nadchl dokonce včetně té ústřední písně! Taky jsem sentimentální...

Prci, prci, prcičky 2 (2001) odpad!

Ačkoliv jsem už jedničce přiřadil odpad a napsal, že tento typ filmů mi nic neříká, rozhodl jsem se dát komedii ještě jednu šanci. Překvapení se nekonalo.