• Rodinný

Flintstoneovi (1994)

Tak túto komédiu som mal raz požičanú z videopožičovne. Ešte ju doteraz stále mám rád. Dej sa odohráva z doby kamennej, z praveku. K tomu výborný herec John Goodman, známy zo seriálu Roseanne. Len bolo trochu smutné, že jeho najlepší priateľ Barney ho podviedol v testoch. Vymenili si obálky.

Dennis postrach okolí znovu zasahuje (1998)

O trochu slabšie pokračovanie úspešnej komédie Postrach Denis. Očakvál som, že aj tento Denis bude tu robiť dosť sránd. Z mojej strany, trochu slabšie, ale dalo sa.

Dennis - postrach okolí (1993)

Výborná rodinná komédia o chlapcovi menom Dennis, ktorý robí stále zle svoju najlepšiemu susedovi pánovi Wilsonovi. Keď som bol menší, tak som si túto komédiu pozeral ako malý,ale i dnes si ju rád stále pozerám.

Černý rytíř (2001)

Jedna z lepších komédií s Martin Lawrence. Dej mi trochu pripomíná film Gladiátor. I tak je tu dosť srandovných scén.

Con Air (1997)

Tak tento film najviac uznávam od Nicolasa. Nesklamal ma v tomto napínavom akčom kúsku o lietadle. Samé akčné kúsky, dokonalé triky, jak napr. vypadne z neba mŕtvola na auto. Naprosto dokonalé. Dávam 10 z 10.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Po filme z roku 1990 s názvom MUŽI V PRÁCI další výborný seriál s hercami Charlie s Alanom, ktorý si s Charliem zahral vo filme HOT SHOTS. Skoda, ze od 9. serie to uz je bez Charlieho. Bez Charlieho to už nepozerám. Dúfam, že sa vráti späť.

Dvojitý zásah (1991)

Výborný akčný film s van Damme, v ktorom sa bratia stretnú po 25. rokoch odvtedy, čo im zabili rodičov. van Damme ma v tomto filme nezklamal. Bolo Yeung bol tiež dosť dobrý.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Jeden z výborných hororov, ktorý sa odohral v r. 1973 v Texase a prípad dodnes neni uzatvorený. Hororové scény ma nadchli dosť, hlavne dievča na začiatku, jak sa sama prestrelila.

Dokonalý svět (1993)

Nemôžem si pomôcť, ale tento film sa mi najviac páči zo všetkých Costnerových filmov, lebo okrem Costnera je tu aj Clint Eastwood. Dvojka, ktorá stojí na opačnej strane zákona. K tomu unesú malého chlapca Phillipa ako rukojemníka.

Černý úsvit (2005)

Seagal mám rád. Patrí medzi mojich najoblúbenejších hercov. Niektoré filmy po roku 2004 už sú neni tak dobré, ako bývali. Tento patrí medzi takých priemerných filmov. Čo sa týka filmu, obsahovo dobré, dejovo slabé.