Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Mnó asi nejslabší z celé série. Škoda. Nicméně opět ten bílovlasý mužík, zrovna když začal kuchat dívenku a posléze ji krmit vlastními střevy a jeho kouzelný smích do toho... Jedl jsem u toho zrovna fazolovo-těstovinový salát no bašta.

Volte mě! (2012)

Jasně, že Zach i když možná trošičku s nadsázkou, potřeboval nějakou takovou roli, aby se sebe do konce života nedělal jen blbce. Ferrell zkušeně...celkově trošku lepší průměr, který i pobaví.

The Rage (2007)

Zvláštní u toho bylo, že Když jsem se na to večer díval, tak jsem vůbec netušil, že ráno se mi na to bude těžko vzpomínat vo čem že to vlastně bylo. Masky přijatelné a teoreticky to klidně mohu zařadit do kategorie old-schoolovek.

Můj otec je šílenec (2012)

Asi tak...Sandler je takový srandovní šulinek, ale pobavit umí. Sprosťárničky mu jdou a jeho přízvuk v tomto filmu byl velmi legrační. Nejednou mne tento komik pobavil a v tomto filmu jsem se několikrát nahlas rozesmál, proto nejde nehodnotit jinak.

Černá zmije - The Black Adder (1983) (série)

Kdysi, když jsem byl ještě maly cap ... tak jsem to samozřejmě nechapal...Dnes? GRATULUJU...!!!

Černobylské deníky (2012)

I přes popisky chyb v zajímavostech, jako např. že žlutý kolotoč se nachází jinde, nebo jehličnany, a různé reaktory neseděly vzdálenostně, myslím že atmosféru filmu filmaři vystihli dobře. Zarostlé sídlaky, ponure a tiché čtvrti. Vytknout můžeme snad jen, že zmutované bytosti nám mohli představit více detailněji a také tam mohlo býti více krve.

Zabijáci lesbických upírek (2009)

Ještě větší blbost než třeba tohle a navíc jsem zjistil, že Frodo Pytlík je vlastně nesympatický herec. Připadalo mi jako by ani neuměl hrát.