Ostrov smrti (2000) (TV film)

Jako horor to nebylo spatny, ale proc proboha mouchy? Celou dobu sem cekal, kdy tam vybafne nakej zombik a vono nic :-(

Animatrix (2003)

Pred shlednutim Reloaded a Revolutions doporucuju se na tohle podivat. Nektere povidky souvisi i s pribehem "ziveho" Matrixu.

Smrt v klášteře (2002) (TV film)

Tak moc sem se tesil, lec po hodine mi to uz docela stacilo. Vraha sem poznal hned, temer nulova atmosfera a trosku divny Holmes. Cekal sem daleko vic.

Příběh žraloka (2004)

Hodne slaby animak. Will Smith je tam jak pest na oko.

Vampire Hunter D (2000)

Je to paradox, ale misto Bloodlustu sem omylem skouknul o dost starsiho, puvodniho Vampire huntera. A...byl proste lepsi. Na Bloodlustu mi dost vadila ta japonstina, tazke az ho shlidnu predabovanej, pridam na hodnoceni. Nic to ale nemeni na tom, ze puvodni VH mel lepsi face-to-face bitky, v Bloodlustu totiz vetsinou skocily dost brzo. Uplne zbytecne. I hlavni zaporak se moc nepoved. Ale jak rikam, ta japonstina me na tom dost stvala, takze urcite zmenim nazor.

Kladivo na čarodějnice (1969)

To je opravdu hruza, ktera se snad nikdy nemohla stat a prece, lidsky strach a povery v te dobe udelaly sve. Uz jenom pomysleni na to, jak slusni a sporadani lide jsou muceni za neco, cemu neveril ani samotny inkvizicni soud. Lidi jako "inkvizitor" Boblig, s tou veci, ktere rikal Nacek, bylo v dejinach jiste vic. Proto me zarazi, ze se nepoucili z drivejsich chyb, ale ona to vlaste byla takova atrakce, ze to asi nikoho nezajimalo. Kniha byla vyborna, film ani nemohl dopadnout spatne, tohle tema se musi dotknout kazdeho rozumneho cloveka.

Frankenstein (1994)

Neustale mrazeni v zadech, to je ten pravy Frankenstein.

Dračí doupě (2000) odpad!

Je docela skoda takhle to zbabrat. Pritom to ma takovou obrovskou herni zakladnu. Tak snad priste.

Fany (1995)

Sice moc pekny film, jenze bych se uz na nej asi nechtel znovu divat. Je to na me moc smutny.