Dokonalý svět (1993)

Kdykoliv si vzpomenu na tenhle film, okamzite si vybavim sceny v cernosske rodine a konec, u ktereho uz mam vazne na krajicku.

Silent Hill (2006)

Hra Silent Hill je velice slozite a obsahle tema na zpracovani. Prevest tu dokonalou atmosferu do filmu je proste nemozne, ale Gans se s tim popral statecne. Zustala puvodni hudba, lehce pozmeneny pribeh a hlavne dost odporne a neobvykle potvory. Celkove je film na horor az neobvykle kvalitni a je videt, ze reziser hru velmi dobre zna.

Americké psycho (2000)

Film zase tak spatny neni, ale ta otresna scena s bezdomovcem... Kriste pane, to ji nemohli vytrihnout? Uplne mi to zkazilo film a zbytek sem doukoukal jenom ze setrvacnosti.

Jason X (2001)

Takova nechtena parodie na stareho dobreho Jasona. Horor to moc neni a nastrihane je to tak, ze tam vlastne neni nic videt. Jedine snad ta vtipna scena s tabornicemi, ta stoji za to videt.

Jackass 2 (2006)

Tak nevim. Bud sou uplne blbi, nebo to sou vsechno cvoci. Kdo jinej by se nechal dobrovolne nabrat od bejka. Jinak Dave England zase ukazuje, jaky je to nehorazny prase :D

Moje sestra vlkodlak 2 (2004)

Ale ale, tak to je prekvapko. Hodne, i pres ten stupidni nazev, dobrej a hlavne nepredvidatelnej horurek. Emily Perkins se snad pro tuhle roli narodila.

Duchové Marsu (2001)

Hororu neni nikdy dost, ale v tomhle pripade se reziser asi zblaznil. Tohle veledilo bych tipnul spis na Bolla, nebo Janaka. Za tu docela vtipnou scenu nedam odpad.

Griffinovi (1999) (seriál)

Je to sice celkem rip-off South Parku a Simpsnů, ale ta obrovská kadence narážek na všechno, co se autorům jen trochu nezamlouvá, je obdivuhodná.

Let číslo 93 (2006)

Vubec nic me k tomu nenapada. Snad az tak za tyden, az to trochu rozdejcham.