• Thriller

Ledová smrt III (2010)

Jo je to možná solidní hororová vyvražďovačka, ale proboha Vás baví se dívat stokrát na to samé. Parta lidí jde do lesa a za chviličku jeden po jednom jdou pod kytky. Je to hloupé a nudné. Moc rád bych alespoň jednou za rok viděl originální povedený horor. Snad se dočkám. Dal bych za to vše.

Ztraceni v poušti (2002) (TV film)

Docela příjemný horor. Není to žádný krvák, ale atmosféru to má. U těhle snímku hodně důležitý prvek. Na zabití nudného večera se Ztraceni v poušti určitě hodí.

Šílenství (1994)

Mám moc rád staré klasiky od Johna a snímek Na pokraji šílenství je velmi povedený. Stará dobrá škola se nezapře. Hodně mrazivý film. Dávám 80% procent.

Princ a pruďas (2011)

Musím říct, že u filmu jsem se celkem bavil. Výborný je Danny R. McBride a i Natalie Portman je vynikající. Dávám 70% a můžu jen doporučit.

Hellraiser: Inferno (2000)

Sice jsem neviděl úplně všechny díly, proto nechci srovnávat, ale podle mě se tenhle kousek povedl. Dávám pěkných 65%.

13 samurajů (2010)

Takashi Miike a jeho filmová tvorba se mi moc líbí. I 13 zabijáků je doopravdy povedený samurajský nářez. Nemá cenu o tomhle filmu psát víc. Snad jen, že tohle by si neměl fanoušek akčních filmů nechat ujít. Doporučuji.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Jeden z nejlepších komediálních seriálů.

Kazatel (2011)

Podle mého je Kazatel mnohem lepším filmem než byste mohli podle zdejšího hodnocení očekávat. Já jsem rád za každý podobný horor. Znova opakuji nenechte se odradit hodnocením. Prostě si udělejte pohodlí a na 87 minut vypněte.

Lidice (2011)

Moc pěkný snímek. Nechápu jak někdo může napsat o tomto filmu, že to byli 2 hodiny nudy. Tak se radši dívejte na ty Vaše americké velkohubé filmy. Dávám plný počet a všem co mají rádi dobrý a kvalitní film můžu Lidice jen doporučit. Nenechte se odradit rádoby kritiky.