• Rodinný

Hačikó - příběh psa (2009)

Zaprvé ten pes je neuvěřitelně roztomilej a krásnej, což je u mě velké plus. Příběh samotný je tak dojemný, že na konci, když už starý Hachi chodí na nádraží, jsem brečela jak želva.

Přestupný rok (2010)

Samozřejmě, že je úplně jasné, jak to dopadne. Samozřejmě, samozřejmě, samozřejmě. Já od toho také nic moc nečekala, ale nakonec mě film velmi bavil a ty exteriéry...!!!Na zabití nudného sobotního večera je to fajn film.

Muži v naději (2011)

Feministky z toho nadšené nebudou, ani já si z toho příklad do života nevezmu, ale dobře jsem se bavila. A naše kino se také celé smálo.

Nesmrtelní (2010) (seriál)

Zapnula jsem televizi a běžel díl Miluje nemiluje. Vůbec jsem dopředu nevěděla, oč jde, ale to, že je to Rozum a cit od Jane Austenové mi přišlo celkem brzy. Nebylo to špatné.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Takže...jak bych začala...S Harry Potterem jsem vyrostla, milovala jsem knihy, u kterých jsem dojetím brečela a neskutečně jsem se těšila na poslední díl, zároveň jsem se obávala přesně toho, co přišlo. Myslím si, že divák, který to nečetl, nemůže správně pochopit podstatu děje, ve filmu je spousta nevysvětlených věcí ( relikvie smrti = Harryho plášť), spousta vynechaných scén, které si myslím, byly docela podstatné a dojemné ( Brumbálův potlesk v ředitelně), a co mě mrzelo nejvíc, vynechaný poslední rozhovor mezi Ronem a Hermionou o řidičském průkazu. Mnozí si teď nejspíš řeknou, že jsem rýpal a že by se to tam nevešlo, já to ale stále nemohu přenést přes srdce. Zpět k filmu...začátek je parádní jízda, kde nechybí vůbec nic. Dalším kladem je Alan Rickman, který konečně dostal trochu více prostoru. Bohužel si myslím, že někde scházely emoce, které tam určitě být měly a nechápu, proč nebyly. Možná teď vypadám jako idiot, když jsem napsala, co jsem napsala a i přesto dávám 5*, ale Harrymu odpouštím. Strávila jsem s ním přeci jen 10 let.

Volání divočiny (1966)

Brečela jsem jak malé dítě.SPOILER Zvlášť v závěru filmu, když Elsa přivede ukázat svá koťátka.

Zvoník od Matky Boží (1982) (TV film)

Vadí mi, když někdo točí filmy podle knihy, ale s jiným koncem. Proč? Jdu k maturitě a tohle mě strašně mate.

William a Kate (2011) (TV film)

Narozdíl od ostatních čechů já svatbu sledovala se zájmem, královskou rodinu mám ráda. Od filmu jsem vlastně očekávala něco takového, jaký byl. Příliš strojený a mě by jen zajímalo, co by na toto veledílo řekli opravdoví William a Kate.

Emma (1996)

Přišla jsem na to, proč mi tenhle film přišel takový nudnější, nezáživnější a cítila jsem z něho, že to není ONO. Jsem příliš zhýčkaná Pýchou a předsudkem!