Ve jménu krále (2007)

Pocas celeho filmu som mala taky pocit, ako by sa to aspon trosku snazilo napodobit Pana prstenov. A nic v zlom ale J.Statham sa mi na tento zaner absolutne nehodi. Dalej amazonky spustajuce sa na lianach a ninjovia zoskakujuci zo stromov, no co ja viem... Akoby sa tam snazili vlozit z kazdeho rozku trosku, ako sa vravi, ale v konecnom dosledku to vobec nevyslo dobre. Asi tolko.

Poslední vládce větru (2010)

Perfektne, mne sa to nadmieru pacilo... Povodnu predlohu nepoznam, takze ma na tom nema co rusit. Proste super!

Lži mé matky (2005) (TV film)

Mne sa to pacilo nadmieru, vydrzala som to kukat do druhej v noci, a to uz musi byt fakt dobry film... :)

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Ja osobne sagu milujem, vsetky knihy som zhltla behom tyzdna, ale film je cosi ine. Aj z pisomneho spracovania sa mi nov pacil najmenej zo vsetkych dielov, akosi mi tam vadi Jacob, ktory je v tomto diele tou dolezitou postavou, a Edwarda vidno len na zaciatku a konci. Takze aj ked bol film natoceny dobre, davam len tri. Keby som hodnotila knihy, bolo by to presne to iste.

Pokoj v duši (2009)

Pravda, pravda a nic len pravda...

Bezva jízda (2006) (TV film) odpad!

Takuto k....... som uz davno nevidela

Čarodějky (1998) (seriál)

No mne sa tento serial dost paci. Nieze by tam boli nejake extra herecke vykony ani efekty ale pre mna to ma tu spravnu atmosferu a stavu.