Souboj cti (1996)

Jen by mě zajímalo, proč všichni odsuzují Van Dama. U těchto filmů se prostě ani jinak nedá hrát. Van Dame ukázal všechno co umí a o herecký výkon ani tak nejde! Originální námět zasazený na počátek 30tých let minulého století, 3 hvězdy dávám proto, že mi to hodně připomínalo Krvavý sport, ale ten je nepřekonatelný!:-) Hodnocení 3* a 65%

Udělení milosti se zamítá (2002) (TV film)

No tak já musím hodnotit vysoko i proto, že jsem si v tomto filmu zahrál jako komparzista a ležel jsem v pasťáku na poschoďové posteli pod hlavním hrdinou, když ho přišli šikanovat mazáci zdejšího ústavu. Pak jsem se tam ještě objevil na nádvoří. Film mě opravdu dostal jak svou atmosférou tak vykreslením doby ve které se odehrával do níž skvěle zapadly herecké postavy. Hlavního hrdiny mi bylo hodně líto a to břímě věčného otloukánka sem nesl s ním. Bohužel no, bylo to prostě kdysi tak. Jediné mínus tohoto filmu je to, že jsem si jako komparz musel ostříhat své dlouhé vlasy takříkajíc na skína a pak jsem za to dostal ubohé 4stovky.:-) Hodnocení 4* a 85%

Deník mrtvých (2007)

Já ani nevím, mám takové smíšené pocity. Miluju horory se zombíkama, ale tady mi to přišlo hodně zvláštní. Děj oukej a jako vždy v tomto žánru lidé prchající před hrozbou smrti v rukou a zubech nenasytných zombie. Postupně poznávající krutou pravdu, taková cesta odnikud nikam s konečnou v nějakém luxusním sídle na venkově. V jedné chvíli, nevím jestli to bylo nudou nebo čím mě napadlo, že si to stopnu a mrknu se kolik ještě zbývá do konce, že se ještě vlastně nic nevyřešilo a nestačil jsem se divit, když jsem zjistil, že už to bude hrát jen 5minut, konec žádná gradace nic, prostě ukončení někde uprostřed. Dal bych i nižší hodnocení než jsou 3*, ale dám je, protože snímek byl docela realistický a sálala z něj hustá atmosféra. Hodnocení 65% PS: Nekoukejte na to při obědě, nemuseli by jste ho taky dojíst!:-)

Box (2009)

Zase jsem se hodně zamyslel a když jsem tak nad tím přemýšlel tak jsem si řekl. Proč vlastně má potřebu nějaký dědula se znetvořenou tváří přijít a nabídnout zmáčknutí tlačítka a dát za to 1mil. dolarů! Ale u takovýchto filmů bych se nad tím neměl vůbec zamýšlet a proto hodnotím "pouze" na 3*, ta potřeba zamyslet se nad tím dosti hluboko však byla silnější a tak jsem si to celkově moc neužil. Námět ovšem opravdu hodně zajímavý, pozitivum vidím v tom, že během sledování jsme se se ženou dostali do "konfliktu" zda-li zmáčknout či ne. Já bych zmáčknul! Hodnocení 65%

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Tahle šestidílná série byla snad ještě lepší než krev a písek. Pohled do minulosti na to co se odehrálo ještě dříve než se na scéně objevil náš Spartacus. Svalnatí a krásní chlapi, krásné nahé těla žen, nechutné i chutné záběry, podlí a intrikující Římané, láska, beznaděj a boj! Hodnocení 5* a 100% nemůžu jinak.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Klasická vyvražďovačka s trochou autoerotiky v podání krásné Cécile De France, ukrutně nabroušená břitva, která nedala nikomu klidného spánku. Říkal jsem si, no zase to je to co už jsem tolikrát viděl a tady mě už nic nemůže překvapit, ale to jsem se hodně mýlil, protože závěr byl opravdu hodně nečekaný a šokující! Jo líbilo se mi to! Hodnocení 3,5* a 65%

Samantha Darko (2009)

Druhý díl mysteriózního Sci-Fi, jako by vypadl z oka prvnímu dílu. On to byl skvělý zážitek, ale nesměl bych vědět, že je to druhý díl! Kopírovalo se co se dalo, ale i tak se našli originální scény, které tento snímek hodně povznesly! Pravdou je, že druhý díl nás nikam jinam neposunul, nedělo se tam nic co by nás šokovalo a dokázalo překvapit! Určitě mu nepřidalo to, že jsem oba filmy viděl v jeden den. Hodnocení 3* a 60%

Donnie Darko (2001)

Tak jsem tento film zkoukl 2krát ve dvou dnech abych ho jakž takž pochopil a snažil se do něj vžít a zkusil si dát odpovědi na otázky proč? Některé věci mi připadaly dosti zbytečné a tak nějak kazící renomé snímku...ale jinak jsem byl nadšený děj který musí člověka uchopit a připoutat k přijímači. Výkon hlavního hrdiny byl úžasný a pokud si navíc pustíte originál verzi bez titulků tak je to ještě větší zážitek! Opravdu skvěle zrežírováno! Klobouk dolů! Ale asi už nikdy nepochopím co tím vším chtěl autor říci. Skvělí herci. Skvělá hudba, která dokreslovala tajemno! Hodnocení 5* a 90%

Křeček v noční košili (1987) (seriál)

Jeden z nejoblíbenějších seriálů mého dětství! Každý díl jsem hltal s napětím a vždy když skončil tak jsem se těšil na další. Řekl bych seriál, který měl vše co měl v té době mít a měl určitě i ještě něco navíc! Plejáda skvělých Československých herců! Cestování v čase to já rád!:-) 80%

Týden bez závazků (2011)

Přitroublá nechutná komedie s Owenem Wilsonem v hlavní roli, ovšem já jsem přitroublý a nechutnosti mám rád, takže jsem se při ní skvěle bavil a tak trošku jsem se i v hlavních hrdinech viděl...někdy je třeba si na nějakou dobu odpočinout od manželky a úplně nejlepší když to máte "oficiálně" s povolením své drahé polovičky!:-) A takové "propustky" je třeba naplno využít, ovšem ne tak jako hlavní hrdinové, kteří ani neskórovali!:-D