2012 - Mayská proroctví a kruhy v obilí (2008) (TV film)

Kritický divák se z filmu může poučit a prohlášení typu: když existují mimozemšťané existuje i bůh, prostě vyfiltruje. Pokud k filmu přistupujete stejně jako nejspíš k ostatním dokumentům - kriticky, myslím, že snímek dokáže obohatit. Alespoň u mne se to povedlo.

Obchoďák (2012) (seriál)

Seriál sám o sobě nestojí moc za řeč. Ale role Pavla Kříže, jako sucharského učitele češtiny,opravdu stojí za zhlédnutí.

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Kdybych se v době shlédnutí zrovna neučila státnicovou otázku na alžbětinský divadelní prostor, bylo by hodnocení rozhodnem nižší, ale takto. Výborný dobová ilustrace.

One Life (2011)

BBC to prostě umí. Ve svých dokumentech dokáže obsáhnout vše, co by si přál každý blockbuster. Napětí, dojetí, strach, překvapení a hlavně údiv. Divák nestačí žasnout. Nejen nad kamerou, střihem a hudbou, ale také nad scénářem, který většině podobným dokumentům chybí.

Vaření? Hra pro děti! (2005) (seriál)

Dětských pořadů o počítání, barvičkách a abecedě je spousty. Ale proč nenaučit děti formou hry také něco ze základů vaření?

Ruská archa (2002)

Osvobozující obrazová plavba prostorem i časem.

Šmoulové (2011) odpad!

Nejsem si jistá, jestli jsme všichni viděli stejný film.

Noc žraloka 3D (2011)

Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Tedy úplná spokojenost. Jen škoda naprosto nevyužitého 3D. A doporučuji zůstat až na konec titulků, jinak přijdete o Sharks Bite song.

Hoodwinked Too! Hood vs. Evil (2011)

Jen škoda, že tvůrci nedokázali parodující příběh dotáhnout do konce. Spíš to vypadá jako by to bylo myšleno vážně. Dokonce i odkazy na filmy jako Návrat do budoucnosti či Starsky a Hutch působí spíše tak, že snímky byli vykradeny, než že byli parodovány.