Angelika (2007) (divadelní záznam)

Čekala jsem od toho více. Herecké výkony nebyli zase tak dobré, ale pěvecké, byli výtečné. Ale doteď nemohu rozhodnou, která Angelika byla nejlepší.. Absolonová?? Dasha??Machálková?? Myslím, že všechny měli nějaké mínus a nějaké plus.

Slepičí úlet (2000)

Doufám, že po tom všechny slepice netouží...

Cindy (1984)

Žiji v 21. století a proto mi 80. léta neřikájí tolik, jako lidem, kteří v té době žili. Proto mi moda i hudba připadá cizí a film jsem si neužila. Ale princ měl krásný domeček ve skleníku. :D

Bouřlivé výšiny (1992)

Ze začátku to vypadalo velice strašidelně a zajímavě, ale poté se věci změnily a bylo to k unudění. Čekala jsem od toho více.Vlastně jsem z toho nic neměla.

Mansfieldské sídlo (1999)

Film mě popravdě trošku zklamal, občas jsem měla zmatek s Fanny, protože jsem nevěděla, co doopravdy cítí k Henrymu. Když řekla, že si ho vezme, byla štstná, i když nechtěla a někdy se na sebe smáli i když se v předešlé scéně nenáviděli. Bohužel musím říct, že je to průměrný film. Kniha je o mnoho stupínku výše.

Rozum a cit (1995)

Krásná romantika, ale je škoda, že hned na začátku člověk pozná, jak se film bude dále vyvíjet.

Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka (2005)

Nádherná pohádka o tom, že i když vás někdo chrání, nebo vaši zeleninu, může se z něj stát největší škůdce a napáchad mnoho škod ve vašich zahradách. A taky, že pejsek je nejlepší kamarád a má rád tykve :D

Vášeň a cit (2007)

Jeden z mnoha filmů na který má velký vliv doba, ve které se děj odehrává. V hlavní roli jsou vždy peníze a ve vedlejší láska. Jane Austenová nikdy nemohla být se svoji lásku Tomem Lefroyem, protože jim scházela hlavní role a proto museli žít odděleně. Já jsem pořád, až do konce filmu doufala, že nakonec spolu budou, ale bylo tomu naopak. Možná proto má Jane tak výborné romány, které většinou pro hlavní hrdiny a hrdinky končí dobře. Nikde jinde nemohla projevit svou lásku než v románech a proto se s postavami stotožnuje.

Pýcha a předsudek (2005)

Pride & Prejudice - Elizabet je příklad člověka, který dal na první dojem, přeci člověk, který ji trochu urazil, je pyšný a namyšlený, nemůže být příjemný a nemůže ho milovat. Poté, co se jí vyznal, začíná chápat chybu, kterou udělala, když ho odmítla a doufá, že bude mít další požnost na přijetí k snatku. Darcy se ukáže u ní v jiném světle, začne si ho více vážit a objevuje, jak je úžasný a co všechno dělá, kvůli ní. Nádherná romantika :D