Nebezpečné vztahy (2016) (pořad) odpad!

Maminka přivede neduživého blbečka do televize, aby vyřešila palčivé problémy svého parchanta. Patrik mlčí. Maminka vidí problémy všude okolo svatého Patrika. Patrik mlčí. Zástupce učitelů přihází, aby řekl, co se ve škole děje. Patrik mlčí. Matka začíná startovat. Patrik mlčí. Přichází další člen učitelského sboru - mizerná herečka a přitakává kolegovi. Patrik mlčí. Moderátor bere vše do svých rukou, odvádí ho stranou (stranou od 15 lidí v sále, před kameru, kde ho může vidět jenom zbytek republiky). Patrik mlčí. Moderátor vytáhne papíry z detektoru lži, kde zjistil, že učitel si nezasedl. Patrik mlčí. Moderátor se ho vyptává jak kkt, aniž by vysvětlil, proč nevzal na všemocný detektor samotného Patrika. Ale máme ještě jedno překvapení ... přichází školní psycholožka. A Patrik samozřejmě mlčí... A já to vypínám s vědomím, že mohu zodpovědně zhodnotit tuhle sra*ku.

Soudní síň (2016) (pořad) odpad!

Stupidní pořad pro jednodušší diváky. Kdyby ti zúčastnění debilové alespoň prezentovali svoji vlastní hloupost a netlumočili imbecilní výplody scénáristů. Mizerné herecké výkony, mizerné příběhy.

Sama doma (1998) (pořad)

Dotaz moderátorky: "Můžeme si k jídlu připravovat bylinky jen tak, podle toho, jak se nám líbí a jak nám voní?" Odpověď: "Určitě ne!" ...tolik k úrovni pořadu. Pokud by chtěl někdo zavítat do studia jako host, stačí se prezentovat jako silná nezávislá žena s mužským příjmením (třeba Orália Nevykouřila by se mezi ostatními hosty vyjímala). Čím blbější jste, tím spíše Vás uvítají. I Eva Fernet Holubová se nezapomněla prezentovat i se svými dementními názory, takže se skutečně nebojte, že byste neměli co říci zástupu divaček. V nouzi stačí říct, že se svým absolutně úžasným spratkem, který tak skvěle sere do plenek, blije a řve tvoříte z hajzlpapíru krásné překládané proužky v rámci trávení svého volného času, kdy zrovna nesledujete nejdůležitější pořad dne. Čest hostům - odborníkům ve svých oborech, jenže i jejich návštěvu dokážou ty frigidky ve studiu proměnit v utrpení, kdy divák sleduje, jak se pečlivě našprtaná moderátorka snaží položit inteligentní dotaz z oboru tak, že tu větu z Wikipedie, co si před minutou přečetla, promění v otázku. A pak už člověka může nasrat jen další odbornice Trigonometria Kajdžas, která všem matkám sdělí, že jejich dementním dětem nelze nic vyčíst, vše je dobré a facka, která po tisíciletí řešila s úspěchem jistou část výchovy dětí je špatná. Dobré je jedině sezení u family-koučky Vaginy Menzes. "Tý dam tadadydam ... já jsem taková kráva..!" (díky, soda)

Alias (2001) (seriál)

Až budu chtít vidět akci a Garnerovou jak někoho řeže, pustím si Elektru. Až budu chtít debilní příběh o superhrdinovi, pustím si Walker Texas Ranger. Až budu chtít vidět agenta, který přežije skok z vlaku za plné rychlosti do vodní nádrže, která je o dvacet metrů níž a ještě ve vodě v noci najde malou krabičku, pustím si Blbečka 007. Takže Alias je tu jaksi navíc.

Ďábel (2010)

Když máte dobrý příběh, úžasnou atmosféru a dobré herce, stačí jen tři metry čtvereční a je vymalováno..

Vražda v Orient expresu (1974)

David Suchet udělal z tohoto příběhu strhující detektivní drama na téma vina a trest. Finney a spol z toho udělali parodii. Tak moc se snažili o dramatické scény, až z nich udělali sled groteskních výjevů naprosto nepřirozených herců. A Oscar za tohle? To rozhodně nevypovídá o kvalitě filmu, ale o kvalitě takovýchto ocenění...

V zajetí démonů 2 (2016)

Po jedničce bylo těžké přijít s něčím, co by se jí vyrovnalo nebo ji i překonalo. Ale povedlo se... Ani dvojka nemá problém s tím, aby se držela dost daleko od toho klasického "jen já vidím duchy, nikdo mi nevěří, deset lidí se otočí zády zrovna, když kolem poletuje barák.." ale zároveň dost blízko jednoduchému, nekomplikovanému příběhu o problémech exorcismu, posednutí atp. A teď k tomu přidali lepší vizuální stránku a ducha-"jeptišku", ze kterého by se člověk sám potmě *** znečistil.

V zajetí démonů (2013)

V zajetí démonů ... aneb když Paranormal activity nejsou jen k smíchu. Jak vidno - k úspěchu hororu není potřeba nějaký novátorský přístup, originální zápletka, ani roztřesená ruka šmíráka s kamerou. Exorcismus a démoni už tu byli, děsivé scény jsou sice děsivé, ale povětšinou dost očekávané a s ničím novým v podstatě film nepřišel. Přesto je propastný rozdíl mezi tímhle a mnohými rádoby podobnými horory. Nepůsobí lacině i když je jednoduchý. Nevynucuje si strach nebo úlek diváka - to všechno tak nějak přijde samo :) No a pak je tu ta drobná připomínka, že by to mělo být na motivy něčeho, co se opravdu stalo. A i když by Hollywoodu pro tvrzení "based on true story" o hrdinném vojáčkovi Johnnym, co zachránil svět stačilo to, že nějaký Johnny někdy existoval a jednou se zmínil o tom, že má rád zbraně, tady je všechno tak nějak uvěřitelnější a reálnější. A ať už to bylo jakkoli, dojem snímek zanechat dokáže!

Zhasni a zemřeš (2016)

Příběh samotný za 5 hvězd. Museli ale zase zapojit ulízanýho hezounka, který do hororu za každou cenu chce vnést trochu romantiky? Vždyť i ten malý kluk dokáže přispět k hororovému příběhu, ale neoholenou máničku zajímá jen romantické vyznání a společný šuplík. Stačí si ale odmyslet těch pár ubohých scén a zbude jednoduchý, moc povedený horor. Jediné, co tomu schází, je trocha překvapení. Od počátku do konce je to trochu předvídatelné. No ale co na tom, že ten úžasný závěr šlo trochu předvídat? Stejně si ta potrhlá rodinka i s tou zrůdou z dermatologického oddělení zaslouží velkou pochvalu. 4,5* jen proto, že všichni rádi Cheena a ne Kutchera...

Dvojitý agent (2011) odpad!

To je tak stupidní, až to bolí. Soupeřit to může snad jen s Bondem a dalšími pohádkami o hodném, úžasném superchlápkovi, který zvládne naprosto všechno a vybruslí z každé patálie v nažehleném obleku a s úsměvem na rtech. Celá ta úmorná dvouhodinová detektivní zápletka pak vrcholí jedním letmým pohledem na fotky a celý ten pokus o film se definitivně mění ve frašku.