Vetřelec vs. Predátor (2004)

Ono nie že by príbeh nebol vysvetlený ale čakal som omnoho viac. To, že sa dva mimozemské národy bijú na zemi mi nepríde ako dostatočný príbeh. Naivný koniec, kde som čakal, že Sanaa Lathan pobozká predátora. Našťastie sa tak nestalo. Keby nebolo herného spracovania, neviem či sa k tomuto filmu dostanem.

2012 (2009)

Najviac ma prekvapilo to, že ich nezasiahla žiadna tehla, keď leteli pomedzi padajúce mrakodrapy. Aj keď, keby ich zasiahla, tak by zomreli a to by nebolo ono :). Čo sa týka filmu ako takého: ono efekty boli skutočne pekné, až na jednu scénu, hudba neurazila. Príbeh sa snažil byť dojímavý, ale bohužiaľ nebol. Celé mi to prišlo ako skríženie Titanicu a Armageddonu. Zas bohužiaľ nepodarené. A čo sa týka obsadenia? To bolo skutočne OK. Lenže urazilo ma to, že prezident USA je vždy všemohúci. Aj ked samozrejme dorazil z planéty opic :), ale pekný pokus o Obamu. Takže suma sumarum... 3/5*

Garfield ve filmu (2004)

Mňa to neurazilo. Detské pobláznenie som si proste doprial.

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Skutočne geniálne. Harrisona skutočne poslednou dobou môžem, či už spieva alebo rozpráva. Ale toto nebolo iba o ňom. Chytľavé pesničky, dobrý obsah. Viac som skutočne nepotreboval.

Nezvratný osud 4 (2009)

Povedal by som, že aj Itchy a Scratchy zo Simpsonovcov boli reálnejší.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Nie, nie, nie... Takto si to skutočne nepredstavujem. Pre mňa až príliš klišé. No ak by som privrel oči, spĺňalo by to moje predpoklady. A keďže som to pozeral z otvorenými očami 3/5*. Lepší priemer.

Bratři (2009)

Tešil som sa, no prvá polovica moje očakávania nesplnila. Našťastie to koniec napravil a dokonca ešte urobil dobrý dojem z filmu. Mínus pre film bolo, že som sa nevžil do deja hneď a neboli dostatočne vykreslené vzťahy. A plusy neviem vyjadriť.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Seriál, ktorý je pre mňa ako nový Priatelia. Som na ňom závislý a teším sa na každú ďalšiu epizódu. Hlavné postavy mi proste padli do oka. Hlášky Barneyho ma vždy pobavia. SUIT UP! Marshal a Lily sú pubertálne dospelý manželský pár a Robin je mladá kanadská popová moderátorka s koltom v ruke. Súcitím s Tedom, aby našiel tú pravú. Veď o ňom celý ten príbeh je. A ten je LEGEND... wait for it.... DARY!

Coming Down the Mountain (2007) (TV film)

Film, ktorý nielen vystihuje, aké je ťažké žiť s Dawnovým syndrómom, ale najmä vystihuje to, aké ťažké je žiť vedľa neho. A keď už sme postihnutý týmto syndrómom, priamo či nepriamo, treba si uvedomiť, že náš život sa zmenil.

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Pre fanúšika série ďalší podarený diel. Film, ktorý je natoľko úchylný, že som sa cítil ako beznádejný romantik. Rozpráva sa iba o jedne veci. No vo vzťahu je toho omnoho viac.