Shrek: Zvonec a konec (2010)

Príjemné zakončenie, podla mňa nie veľmi presvedčivej sérií filmov. Shrek môže byť šťastný, že začal tak dobre a my môžeme byť šťastný, že tak aj skončil. Vtipný animák s romantickým nádychom, so sympatickými postavami, s dobrými animáciami a dobrým soundtrackom je to čo dnes animáky potrebujú. Shrek to splnil a na rozlúčku 4* odo mňa. :)

Ip Man (2008)

Keď si Ip Man robí jeden bojový problém, inde vzniká ďalší. Toto preplietanie rúk muža, ktorý o čosi neskôr lieta na špagátikoch ma skutočne nebaví. Čínu si opäť dlho neobjednám.

Zelená zóna (2010)

Po hodine stratený v deji a kvôli tomu som si zvyšok nemohol vychutnať.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Vôbec by mi nevadilo podobné zakončenie ako vo filme Next, ale čo ma trošku mrzelo, že niektoré akčné zábery vyzneli amatérsky a prehnaná snaha hercov zahrať danú situáciu čo najdôveryhodnejšie. Ale i tak celý film pôsobil príjemne, pomerne zaujímavý dej, pred ktorým ste o krok dopredu, no i tak si to užívate. Horšie 4/5*.

Kurýr 3 (2008)

Podľa mňa hlavné lákadlo tohto filmu, akčné scény, vôbec nezabodovali. Boli chaotické, neprehľadné a kvôli tomu som pri nich zaspával. Jasná ukážka toho, že sa rýchly strih nie vždy oplatí.

Iron Man 2 (2010)

Nebyť narcisa Tonyho, film by nemal žiadnu zápletku. To že si nejaký ruský fyzik vytvoril vlastný kostým na maškarný ples, bolo oveľa zaujímavejšie, avšak film mu priestor nedal. Stačí si všimnúť dĺžku finálneho súboju. Za dobre vyrysovanú charakteristiku postav putuje hviezdička, za efekty a hudbu tiež a Scarlett Johansson získala pre film tiež plus. Priemerné 4/5*

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

O čom sú tieto reality show? Ľudia, ktorý takéto veci pozerajú, si asi len dokazujú, že nie sú až také trosky.

Nezapomeň na mě (2010)

Nech boli filmy s Robertom Pattinsonom akékoľvek a nech sa v nich tváril akokoľvek, tu svoju úlohu splnil. Tak ako ho splnil celý film. Na konci pre mňa dostatočne dojímavé. Lepšie 4/5*

Přestupný rok (2010)

Negatívne názory sú na mieste. Večne opakujúci sa happyend začína skutočne nudiť, ale keby to bol môj prvý romantický film, ktorý som pozrel, považoval by som tento film za ikonu. Ale čo tam po tom. Krajina nádherná, herci u mňa získali tiež hviezdičku (Amy Adams je skutočne roztomilá a Bill Nighy tiež veľmi vyhovoval). Pekné 4* aj keď možno len kvôli percentám.

Pacifik (2010) (seriál)

Ledva som stihol dopozerať Band of Brothers a už pozerám The Pacific. Rozdiel tu nevidím, čo je skutočne perfektné pokračovanie. Aj keď pilotný diel zatiaľ plnú krásu neukázal (dúfajme). Preto dávam perfektné 4/5* a preto, lebo sa mi nezdá férové, stavať na cudzom úspechu. Aj keď tento názor je skutočne čudný. Avšak všetko sa ešte môže zmeniť.