Madam Web (2024)

Po Argyllovi další zklamání. Což o to, na ty buchtice se dobře kouká, ale o to ve filmu nejde. Ony totiž ty dámy ani nemaj co hrát. Film postrádá spoustu věcí. Akce tady skoro není, zainteresovanost diváka už vůbec neexistuje, takže to sledujete jako reklamu. Zbytečný, zbytečný. 20%.

Argylle: Tajný agent (2024)

Neuvěřitelně nepovedená ptákovina. Začátek je přesně ten druh filmů, který mám nerad. Realita, sny, představy. Pak se to otočilo, ale ani tak nic, co by mně nějak zainteresovalo do děje. Ono totiž dalším problémem je neskutečně blbej výběr herců v hlavních rolích. A korunu tomu nasadí konec. To už vypadalo jak Ein kessel buntes. Buď Vaughn spadnul na zahradě ze stromu, a nebo má k někomu nějakej dluh. Jinak nechápu. 20%.

Šťastné a krvavé (2023)

Samozřejmě odpad dát nemohu. Protože ač pro děti , tak určitá profesionalita v tom filmu je. Ale jinak jen chabej pokus o nějakou hororovou komedii. Ono tam totiž kromě pár malejch scének není zhola nic. 30%.

Slunovrat (2019) odpad!

Fakt nevím, co na tom kdo vidí. Ariel je debil, což potvrzuje každým svým filmem. Já se nechal načapat už Dědictvím, ale tohle mě původně minulo. Ale nebudu chodit kolem horký kaše, a nebudu si hrát na obrovskýho odborníka, fajnšmekera, a prostě tomuhle hovnu napálím odpad. S velkým O, a s velkou radostí. Konec trochu evokoval nakouknutí za brány Bohnického sanatoria. Podle kvalit tohodle borce jde zřejmě o nějakého, podobně řemeslně zdatného příbuzného paní Asterové. Škoda. Kdyby mi ten zmrd alespoň v popisku nastínil, že na konci bude táborák, koupil bych si dva buřtíky, a s hořčicí by to dojem trochu vylepšilo. Jinak jdi s tímhle hnojem do prdele. 0%.

Tajemné okno (2004)

Johnny Depp není zrovna můj koník. Ale herec je to výbornej, a jeho výkon v tomhle filmečku jakbysmet. Thriller je to ovšem hodně průměrnej. A v kombinaci s pointou, kterou úplně nesnáším, tomu víc jak 50% dát nemůžu. Dnes viděno po 18 letech jako druhý promítání.

Vytoč mého agenta - Epizoda 2 (2024) (epizoda)

Vůbec mě to nebaví. A když si přečtu krátký obsah třetího dílu, tak se nápadně podobá prvnímu, a hlavně druhýmu dílu. Marta je moje nejmíň oblíbená herečka, takže nad dalším sledováním seriálu se stahují mračna. Myslím , že stominutovej film z rukou dobrýho rejžy by mohl být to pravý. Tohle je osmihodinové nic. 20%.

Srdce lovce (2024)

Slušná debilina. A pak že je v JARu sucho. Vždyť celej film chcalo. Provazce. Film tím utrpěl. Doubkovi z Mandlu nachcalo do kokosky, a natočil tohle hovínko. 10%.

Jedeme na teambuilding (2023)

Vlastně mě to ani nijak neuráželo. Některý vtipy a scénky dobrý, něco jsem rozdejchával dost špatně. Ale nakonec proč ne. Jen toho Davida si mohli odpustit. 40%.

Smrt na dálnici (2004)

Film, kterej sem neviděl víc než jednou. Připomenutí zajistí filmu za mě jednu hvězdu navíc. Harmon si tady malinko vzpomněl na svýho Stopaře, a i když to nakonec není tak drsný, špatný to není. 60%.

Riskni to s Polly (2004)

Celkem povedená a trochu obhroublá komedie, která až na některý přebytečný scénky je natočená zdatně. Pochvala. 60%.