Zběsilý útěk (2006)

Nedávno znovu viděno,a to navíc v origoš znění, protože asi po dvou úplně idiotsky nadabovanejch filmech našima předníma umělcema dabingu, sem od dabingu upustil.Ten film má určitě úplně roztřesenej děj.Je to takový jak na tripu, i ta akce je bláznivá,a ani jí tam moc není.Ale nějak mě to prostě baví, a tentokrát nebudu souhlasit s dvaadvacítkou, ale stupidní sračka tohle určitě není.Vyjmenoval bych jich tuny,ale tohle je za 70% zcela v poho.Domluvil sem.

Stmívání (2008)

Slabota.Stokrát omletý romantický film pro teenagery,okořeněný skupinkou létajících upírů.A herci hrajou dost strnule,hlavně hlavní hrdina je pěkně nepovedená parodie na herce!20%.

Projekt LAZAR (2008)

Film nezačal vůbec zle a prvních dvacet minut uteklo jak voda.Po rozsudku jsem si už jenom kousal nehty a těšil se na konec.Nuda jako pr...!A ten pes byl taky pěkně hnusnej.Slabejch 30%.

Vraždy podle předlohy (1995)

Nevim, kde jsem sebral, že je to povedený.Dost nudně vyhlížející krimoška, nebo spíš thriller?Každopádně je to hodně uondaný, blbě obsazený, a nezvládnutý po Amielovsku.40%.Letí to z okna.

Přepadení 2: Temné území (1995)

Filmů s podobným začátkem jsem viděl už dost.Stísněnej prostor,teroristi a osamělej hrdina bojující proti přesile.V tomhle případě je ten film udělanej celkem v pohodě.Jedna věc tam ovšem bije do očí.A to postava E.Bogosiana.Ten vypadá v tý kožený bundě jak přestárlej gay z klubu.A závěrečnou bitku bych snad důstojnějc zvládnul i já.Jinak ale film ve filmografii S.S.znamená lepší průměr.80%.

Soudný den (2008)

Napoprvé jsem měl smíšený pocity,ale teď ,po druhém shlédnutí je jasný,že to není špatný.Trochu mix filmů jako Útěk z NewYorku nebo z Absolomu,i trochu Šílenýho Maxe tam vidim.Má to grády,spousty krve a tvrdý akce,a hlavně to odsejpá.Takže za 80%.

Na cestě bez návratu (2009) odpad!

tak to je kurva pěkná pitomost.Herci běsný,hlavně ten pištící fašoun,big david Carradine vypadá jak když vylezl z rakve a zbytek bych snad nechal po silvestru uklízet celou prahu.Jeden z průserů roku.

Pach krve (2003)

Solidní a můj oblíbený horrůrek o zmutovanejch parchantech,který si v lese zadělali na celkem velký vrakoviště.I když je to plný klišé,tak jedno se tomu musí nechat.Je správně brutální a na konci dostanou ty hybridi alespoň trochu na držku.70%.

Domino (2005)

Tony Scott patří do mojí top deset.Miluju jeho filmy,ale tady si možná plnil nějaký svůj sen,mě to ale moc neuchvátilo.Je hlavně nepříjemný to pooldokumentární,roztřesený snímání s rychlým sekundovým střihem,což působí hodně nepříjemně.Další problém je chladné,až odosobněné provedení,takže na to koukáme jak na klip,a je nám to fuk.Prostě všehovšudy průměrná,za 50% stojící záležitost.Příště by to chtělo trochu prokrvit!

Smrtihlav (1998)

Pořád zkoumám,proč to má tak vysoký hodnocení.Viděl jsem to tak pětkrát,ale nevim,Vrána má podobnou atmošku,město je takový temný,jen tma a hnus,Ale tam je to okořeněný tou pomstou,to vráně přidává na atraktivitě.Tady je to ale takový nijaky,bizární situace střídá další bizární situaci,takovej temnej videoklip.A konec je taky zvláštní,nevim,ale nechává mě to chladnym,a i hodnocení dám chladný.50%.