Andělé a démoni (2009)

Skvěle natočený thriller s excelentními herci v čele s Ewanem McGregorem, Tomem Hanksem a Stellanem Skarsgårdem! Výborná náboženská zápletka. Nebýt Ewana McGregora a hudby Hanse Zimmera, obávám se, že by byl snímek podprůměrný.

15 minut (2001)

Vzhledem k obsazení je výsledek docela slabý. I když bych neřekla, že někdo hraje špatně. Roden je naprosto skvělý! Možná je to špatně postavený příběh, možná režie?

Tajná přání (2005)

Tři a půl hvězdičky především za skvělou Juliette Binoche.

Sex ve městě 2 (2010)

První film byl famózní, druhý film je zklamání. Jedna hvězdička za Samanthu, druhá hvězdička za nádherné Abu Dhabí a třetí hvězdičku za Aidena.

Trable v ráji (2009)

Dva moji oblíbenci Vince Vaughn a Jason Bateman společně ve filmu? To bude určitě úžasné! Upřímně... mohlo to být mnohem lepší, ale jako oddychovka, u které nemusíte přemýšlet a jen se kocháte krásnou přírodou a občas se zasmějete nad vztahovými problémy, se to povedlo.

Můj život v ruinách (2009)

Mám velice ráda Niu Vardalos. Tady se představila ve skvělé formě. Film je vizuálně krásný (Řecko a ten snědý řidič autobusu, který se na první pohled nezdá!!) a také vtipný. Netradiční, inteligentní humor. Skvělá komedie!

Po sexu (2007)

Zajímavý a vcelku vtipný pohled na vztahy. A také excelentní a krásná Mila Kunis!

Mary Poppins (1964)

Supercalifragilisticexpialidocious!!!! Hit mého dětství!

Zákon gangu (2008) (seriál)

Sons of Anarchy je skvělý seriál. Pokud vás zrovna někdo nebo něco strašně štve, tak si pusťte SoA. Nálož násilí a spád života podle zákonů gangu je přesně ta dávka satisfakce, kterou v naštvání potřebuju. Charlie Hunnam je perfektní. Katey Sagal se naprosto vymanila ze škatulky Peggy Bundové a hraje perfektní motorkářskou matku, která má v hlavě naprosto srovnané své hodnoty. Ví, za co bojuje a především tuhle ženskou by chtěl mít snad každý člověk doma (ať už jako manželku nebo matku). Gemma (K. Sagal) je totiž esencí přímosti, rozhodnosti a jasných cílů, kdo potřebuje, tomu pomůže. SoA je rozhodně výborný seriál. Tak abych už měla našetřeno na toho Harleye!