Casshern: První samuraj nového věku (2004)

Film mě bohužel vůbec neuchvátil, vizuálně je to sice pěkné a snaží se to diváka zatáhnout do děje a působit na jeho pocity, ale děj je velmi rozvláčný a plný fleshbacků ve kterých jsem se po chvilce strácel. Navíc těch 140 minut bylo strašně moc, film by byl lepší kdyby měl o půlhodinku méně. Tato stopáž byla až moc dlouhá. Víc jak 2* nemůžu dát.

Cesta (2009)

Film má výborný start, pomalé vyprávění o konci světa, putování dvou poutníku v nehostiném a umírajícím světě. Ze zbytku lidí se staly kanibalové a hledači benzínu. Jakmile todošlo k setkání s prvními kanibaly film šel celkem do sraček, začalo to nudit a s filmu se stalo béčko až k nalezení potravin v tom bunkru. Konec mě sklamal, ale jinak to dopadnout nemohlo.62%

Nepřemožitelný (2006)

Je to výborný ač lehce nadprůměrný film, příběh o Vincovi Papálím je dobře zpracován, zachycuje jeho rodinné problémy a problémy s prací, také tu je jeden jeho běh přes město, ale nejde tak do hloubky jak bych čekal, přišlo mi to dost osekané a stručné, film by potřeboval tak o půl hodiny navíc a měl by zachycovat jeho pocity, během tréninku, zachytit jeho rodinný život a né tam dát rovnou kdy budem mít peníze a pak baf konec rozvod, následná agonie a rozmlácení majetku. Jinak Mark Wahlberg je fakt frajer a hrát umí, při sledování tohoto filmu jsem měl chut křičet at žíjí californští orly!!! 65%

Teror ve vlaku (2002)

Já si nemůžu pomoci, ale na tomto filmu nic špatného není. Sice je tu pár hloupostí, jako Slovenská armáda a tatrovky, ale Van Damme kosí nepřátele, jezdí po střechách vlaku, vyhazuje do vzduchu vrtulníky a musím vám říst strašně důležitou věc, on dokonce zachrání svět před smrticím virem a zachrání všechny cestují vlaku.

Machete (2010)

Mé čekání 2,5 roku na tento film je u konce, asi jsem si od tohoto filmu sliboval mnohem víc než jaký byl. Na to abych viděl většinu scén by mi stačil trailer. Trejovi jsem moc a moc důvěřoval, ale v konečném výsledku to byla spíš práce dublérů. Film je víceméně dost pěkná blbost, ale dalo se na to koukat. Doufal jsem že scéna s "Prosím otče, mějte slotování " bude delší a vždycky tu byla ta scéna s traileru doplněna pár sekundami nyvíc, ale tak zbytečnými, že to fakt nechápu. Na co se to jmenoje Machete, když tam tu Mačetu požíval hlavně až před koncem, akce bylo dost slabá a bylo jí málo, totální nevyužitelnost Seagalova potenciálu, souboj s mačetami byl velmi slabý a skončil dost zákeřně.Musím pochválit Jessicu Albu a De Nira, kteří to zahráli skvěle, dále Lindsay Lohan tu fetačku ani nemusela předstírat, když jí je. Nojo pánové docela slabota, na úroven Desperáda to nemá ani náhodou, ale na jedno podívání to ujde. 62% za snahu a dobrý, ale nevyužitý nápad.

Přání smrti 3 (1985)

Tento díl se mi líbil nejvíc, protože je ryze 80tkový, hl hrdina sejme víc jak 60 lidí možná jich bylo víc, hlavně tu je plno výbuchů, spousta násilností, člověk by se divil, že Američani ještě vůbec existují, protože v tomto filmu ač je to extrém a je to hodně nadnesené, al věřím, že to tu bylo, je a bude. Bronson si na pomoc vzal kulomet a pěknou protipancéřovku, hajzlové padají k zemi jak hrušky a na pomoc mu přicházejí i civilisté. Těším se na další díl.

Leon (1994)

Jeden z mála filmů, který mě dokáže rozbrečet. První je Terminator. To je od mmmm... Matyldy..bum.

Dracula 3000 (2004) (TV film)

Je to celkem napínavý film, i když je to nízkorozpočták, který se odehrává v nějakém skladišti ( hvězdné lodi), herectví zde neexistuje, efekty též ne, ale i tak se tu stále něco děje, nenastane chvíle, kdy se řekne jedna debilita a pak by nic nebylo, tady se řekne blbost a pak následuje nějaká akce. Hlavně mě udivuje, že lidé z 31 století neznají boha a že drogy jsou legální :D Coolio je frajer a Van Dien at se to zdá či nezdá ukazuje své charisma. Příběh je tak jednoduchý, že i dítě z pomocné školy by ho dokázalo napsat, ale zpracování je na úrovni Chebských herců. Já jsem se nenudil. Pro mě to jsou 3*