Tenkrát v Mexiku (2003)

Jakoby volné pokračování filmu Desprado. Malá návaznost zde je ale liší se v mnoha detailech. 65%

Avatar (2009)

Veliké zklamání s velkým V! Takže co k tomu dodat? Nic... Příběh jako vystřižený z POCAHONTAS akorát se postavy jmenují jinak. Jediné co filmu nemůžu vzít je grafické zpracování. Tohle byla opravdu "revoluce". Stejně jako roku 2001 ve Final Fantasy: Esence života... 6/10

Ďábel (2010)

Na to, že ve filmu hraje jen hrstka herců a děj se odehraje skoro celý ve výtahu se film povedl. Vezměte vraha, rváče, dědičku, švindlíře a starou babku, zavřete je spolu s nejvyšším představitelem pekla do prostoru 2,5x2,5m a dál jen sledujte co se bude dít. 70%

Thor (2011)

Jestliže to budu brát podle originální předlohy nebo komiksu, tak jsem spokojen. Jediné co můžu vytknout je jen jakýsi soudce či strážce, který sestoupil na zem aby zabil Thora v podobě jakéhosi robota chrlícího z hlavy oheň. Tohle mi tam opravdu nesedělo. Jinak Chris Hemsworth, který ztvárnil hlavní postavu byl vynikající. 70%

Jak na ryby s Rudou Hrušínským (2011) (pořad)

Konečně něco "nového" o chytání ryb. Dozvíte se vše od lovu kaprů až po lososy, na všechny způsoby. Škoda jen, že Rudolf Hrušínský tady vypadá jako LOSER, terý se nechává vést svými mladšími kolegy. Název pořadu: RUDOLF HRUŠÍNSKÝ SEDÍCÍ, PŘIHLÍŽEJÍCÍ, by byl asi výstižnější. 60%

Lví král (1994)

Hakuna Matata. Simba, Pumba a Timon jistě uchvátili miliony dětských srdcí. Nádherný animák z roku 1994, který se mi jen tak nevytratí z hlavy. 80%

Smrtelné zlo 2 (1987)

Chápu, v dnešní době je to film k zasmání ale vžil jsem se do doby kdy jsem byl dítě a tohle byl jeden z prvních hororů, který jsem zhlédl. I přes nedokonalost efektů jsem rok nechtěl chodit sám ani na záchod a noční můry byly nesnesitelné! Ano, Bruce Campbell je ten, jehož obviňuji z toho, že jsem se v noci pomočoval i ve vysokém věku. 85%

Legenda o sovích strážcích (2010)

Nádherně graficky zpracováno, oproti příběhu, který je průměrný... Mladší generace tento příběh nadchne a starší potěší. A na to, že se režie ujal sám Zack Snyder je to prostě průměr... 60%

Goemon (2009)

Pěkně zpracovaný film režiséra Kiriya! Oproti filmu Casshern, který rozhodně nebyl pro moje oko! Jde vidět, že Kiriya má ještě nějaké esa v rukávě. Příběh luxusní, efekty (někdy až příliš animované) jsou parádní. 70%

Černá mamba (2011)

Vtipné. Spíš jako reklama na Nike. Dávám plus za Willise. 60%