Unë ti dhe Kasandra (1999) (seriál)

Pokaždé, když mě maje matka vzala k babičce, tak na tohle babička pokaždé čuměla a brečela!... No a já pak brečel, že nechci jezdit k babičce. Dávám jednu hvězdu za ty galony slané vody. 5%

Umění akce (2002)

Dokument o Kung-fu pod taktovkou Samuela L. Jacksona vysvětluje začátky bojových umění a jejich ztvárnění ve filmech. 70%

22 výstřelů (2010)

Jean Reno už není co býval a nedokázal mě přesvědčit k lepšímu hodnocení i když se pro tuto roli hodil! 22 výstřelů je těžce průměrný francouzský thriller o starém mafiánovi, kterého chtějí všichni sejmout. 50%

Wonder Woman (2009)

Nová verze slavného komiksu. Amazonky vs. Ares v našem světe. Jinak obyčejný animák, kterých jsou na světě stovky. 50%

Legenda o opilém Mistrovi (1994)

Ožralý Jackie Chan, který půl filmu probrečí a druhou půlku prochlastá. Tohle není to pravé ořechové. Není tady skoro žádná vtipná scénka, což zde rozhodně chybí. Samozřejmě Jackie opět pracuje bez dublérů a kaskadérů. 60%

Pokémon (1997) (seriál)

No jasně, že 5 hvězd! Vždyť z toho jebalo mě, Vám i celému světu! Tak na co si tu teď hrajete a dáváte odpad?! 90%

Růžový panter 2 (2009)

Inspektor Jacques Clouseau v podání S. Martina se pro mé oko i hlavu zdá být lepším než starší originál. Nevím proč ale je tady více vtipů a "akce". Martin s pomocí J. Rena tento film dovedl k dokonalosti. 80%

Růžový panter (2006)

Inspektor Jacques Clouseau v podání S. Martina se pro mé oko i hlavu zdá být lepším než starší originál. Nevím proč ale je tady více vtipů a "akce". Martin s pomocí J. Rena tento film dovedl k dokonalosti. Stejně hodnotím a přidávám komentář k druhému dílu, který se drží jedničky a nijak jí nešpiní jméno. 80%

Králové ro(c)ku (2006)

Spíše hraný muzikál než film. Milovníky tohoto hudebního žánru určitě potěší známé ikony jako Meat Loaf nebo Ronnie James Dio. Soundtrack je přímo luxusní. Ať žije Tenacious D. 70%

Pan Včelka (2007)

Včela Medonosná (lat. Apis mellifera) a Člověk Moudrý (lat. Homo Sapiens) spolu ruku v ruce spolupracují! I přes četná soudní řízení, umístění včel do panelových domů v podobě krabic od bot a otrokářských prací se včely skamarádily s člověkem a posunuly se až na samotný vrcholek potravního řetězce! Pokud toto pustíte svému dítěti a ono tomu uvěří, můžete čekat, že až se vám vrátí domů s oteklou hlavou od žihadel, když se snažilo pozdravit své malé bzučící kamarády na stromě, bude to jen vaše vina! 60%