Linka č. 657 (2015)

Výborné béčko, super De Niro :) dobrá kombinácia filmov speed a 16 blocks :)

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Nečakal som tak vymakanú hororovú verziu Griswaldovcov :) Komediálne prvky sú perfektne skombinované s parádnymi počítačovými trikmi. Netreba tento film brať vážne, no myslím, že sa s prehľadom môže zaradiť medzi vianočné klasiky :)

Dallas 63 (2016) (seriál)

Super :) 8 dielov akorát. Seriálové prekvapenie :) King je King. Dobová miesta sú spravené super, dalo to hodne práce.

Steve Jobs (2015)

POZOR SPOILER! ! ! Akože vážne? Celý film o problémoch rodičovstva Jobsa, ktorého vykreslili (neviem, možno to tak aj bolo) ako kreténa, ktorému na konci dcéra odpustí po 19 rokoch lebo jej sľúbi ipod? Really? To snáď nemyslíte vážne, asi pouvažujem prehodnotiť film z roku 2013 a pridať nejakú tú *. A jednu hviezdičku dávam za Seth Rogena a jeho hádku s Jobsom v divadle pred predstavením imac-u.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Videl som rovnaký film ako ostatní ľudia tu? Perfektná réžia a strih ešte nerobia z filmu film dobrý. Pre mňa nerozvinutý film, ktorý by sa vmestil do desiatich minút. Škoda dvoch hodín života. Rolu Emily Blunt by zahrala, ktorákoľvek žena bez hereckého talentu. Stačí keď si desať krát vo filme zapáli.....No pre mňa sklamanie roku 2015 spolu s Mad Maxom.

Pyramida (2014)

Prvá hodina strašná konina kde sa nič nedeje a !!!!SPOILER!!!! herci sa hlušia svojou hlúposťou sami aj bez oponenta!!!!!KONIEC SPOILERU. Záverečná pol hodina, ktorej dávam 4* takže výsledok podpriemer....

Sbohem, baby (2007)

Ten pocit kedy si myslíte, že ste prišli na to a rozlúskli kriminálku skorej než Vám to vysvetlia vo filme? Ano? Stalo sa Vám to? Mne často. No stalo sa Vám, že po rozlusknutí a pomalom ukončení filmu sa v posledných minútach dej otočí naruby a vy len otvárate ústa? Nie? Tak si pustite tento film :)

Apollo 18 (2011)

Nenápadná jednohubka, ktorá snáď nebude mať nikdy oficiálny dabing. Fénix Pro dabing alebo niektoré z televízií si síce poradili, no škoda, že sa tento kúsok nedostal do kín a nevenovalo sa mu trošku marketingu navyše. Vôbec nebol zlý, konečne slušná myšlienka, ktorá spája aj logické diery v zrušenom lete apolla. Filmov o Marse je hodne, o mesiaci moc asi nie. Nejdem spoilerovať, ale napriek pár hluchým pasážam, bol tento film vynikajúca jazda :) PS spoiler: Ktovie či okrem rusákov bol ešte aj niekto iný na Mesiaci :)

Marťan (2015)

Môže byť, príjemne oddychový filmík, ktorý ničím neurazí. Detailnosť techniky a prostredia natáčania je famózna. Trošku prehnaný koniec avšak posúďte sami. Najlepšia hláška filmu "Budeš prvý, kto poletí do vesmíru s kabrioletom" :D Inak vizuál super, hudba 90ts super, Matt super :)

Projekt minulost (2015)

Pozerateľná kópia Osudového dotyku. No ten bol viac prepracovanejší, zamotanejší, emotívnejší. A proste celkovo lepší. Toto ale nebol vyslovene prúser. Preto 3*