Triangle (2009)

Vinikajúce, nepredvídateľné, drsné, tajomné a celkovo super a záver krásny. Konečne to nejaký film priamo natrel všetkým americkým kravinám v podobnom žánri. A to celý film ani veľa nestál :) gratulujem

Pytel kostí (2011) (TV film)

Kinga mám moc rád, tento film je (podľa manželky) jeden z najviac podobných filmov knihe. Spracovanie je na TV Film vynikajúce. Brosnan hrá perfektne a celé to dobre sedí. Stopáž je silná, no muselo to tak byť. Mne sa to páčilo. ****

Pod zemí (2014)

Skvelá oddychovka a konečne nie obyčajná banda zvedavcov, ale film s myšlienkou :) Dobrí herci, skvelá kamera, found footage mi nevadilo a nebolo prehnane roztrasené ako v iných filmoch. Efekty dobré a dej super, záver zaujímavý a po takom rozbehu dosť rýchly. Nevadí aj tak dávam 4****

Fakjů pane učiteli (2013)

Parádna komédia napodiv od nemcov :) Skvelý humor a neskutočne vychytaný dabing :) Ďakujem za zážitok :)

Transcendence (2014)

Úžasný film svojou jedinečnosťou. Ľudia, kašlite na negatívne hodnotenia od ostatných. Tento film buď pochopíte, alebu v ňom budete márne hľadať akciou nabité scifi. Všetko v tomto filme je vyvážené. Krása, a Johnny Depp je blázon, ktorý sa do tohoto filmu naozaj hodil.

Plán útěku (2013)

Dal by som 4, ale na ten počet neskutočných sr*čiek čo som v poslednej dobe videl bol toto dar od Boha. 80-te roky boli aspon na dve hodiny späť a ani na chvíľku ma to nenudilo :) Títo herci sú nesmrteľní. Gratulujem, bavilo ma to.

Noe (2014)

Silný zážitok. Rozprávkovo vedený príbeh z Biblie okrášlený ***SPOILER*** kamennými transformermi pomáhajúcimi stavať a brániť Archu. ***KONIEC SPOILERU*** Konečne poriadna rola pre Emmu Watson, najlepšie zahraná postava samotného Russella, ktorá mala mnoho podôb. Psychologická druhá polovica filmu dodala celému filmu slučný šmrnc. Filmu nemám čoo vytknúť a veru som si ani nevšimol ako tých 138 minút ubehlo. 3D bolo klasicky slabšie. K dokonalosti tomu ešte chýba veľa. Inak ****. Film si ešte pozriem minimálne dva krát.

Závod s časem (2013)

Vydarený filmík. Originálny nápad čerpajúci zo skutočných udalostí. Som rád že som nevidel pred filmom hlášku "podľa skutočnej udalosti". Udalosti sa síce stali, no celý scenár je vymyslený a zahraný tak aby nenudil. Napätie nechýbalo no nebolo ho veľa. Vydarená jednohubka o jednoduchých filmových trikoch a pár hercoch a malej malinkatej budúcej herečke. Posledná minúta filmu je až moc uveriteľná :) Môže byť. Dávam 4* za tento počin.

Tajemný muž (2012)

Celý film je natočený zaujímavým štýlom. Každú chvíľu človeka niečo nové prekvapí. Niečo čo nečaká. Čudujem sa nižšiemu hodnoteniu tu na csfd. Ja si myslím že zahrané to bolo dokonale, scenár nemal jedinú chybu a celkový dojem bol viac než dobrý. Koniec ma odrovnal :)

Území mrazu (2013)

Ja neviem. Čakal som asi veľa od kombinácie Cage a Cusack. Nicolas Cage začína upadať so stereotypných nezaujímavých filmov. Johnovi jeho rola záporáka sadla ako riť na šerbeľ. No námet z ktorého sa dalo ťažiť oveľa viac ma prinútil dať len tri hviezdy. Jednu za Johna Cusacka, druhú za prostretie a tretiu ani neviem za čo. Snáď len za to, že dve hviezdy majú omnoho slabšie filmy. Bol to čistý priemer....