S čerty nejsou žerty (1984)

Pro mne jedna z nejlepsich a nebo mozna bych si dovolil tvrdit ze i NEJLEPSI filmova pohadka, co kdy byla natocena. Nadherny hudebni doprovod, nadherne princezny, fnatasticke zlo i dobro. Vse co ma spravna pohadka mit.

Americký táta (2005) (seriál)

Ja tu Francine miluji! Boze to je fantasticka zenska xD akorat kdyby nebyla takova slapota nekdy

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Jako nechci bejt sprostej, ale co toto KU*VA bylo?????? Pocitam se za fanouska Star Wars, jsem priznivcem Imperia a nesnasim homopubliku a ty jejich radoby homo odboje. To ze se z Imperia dela banda kokotu jsem si uz zvykl, to ze Storm Troopers jsou banda neschopnych sasku, co jsou jen panaci na odstrel, kteri nemaji tendenci se kryt, o taktice, aimu apod ani nemluve. Ale co udelali s Temnou Stranou Sily to je fakt k placi. To jako byla parodie na Star Wars? The First Order zastoupen vlasatym dementem *SPOILER ALERT* synem Hanka Solovskeho */SPOILER ALERT*, ktery si nejenze musel jako C*rak sundavat nekolikrat masku, bychom videli jeko bujny vlas, ale nejenze ma byt nastupcem Darth Vadera, kteremu nesaha ani k palci u nohy, ale on je navic mamlas, neschopny, nesympaticky a nvm co jeste. Navic je panem Prvniho Radu To jako fakt? lol Naprosto nechapu, jak si zaslouzil lightsaber, kdyz musi svadet buhvijakdlouhou bitvu s cernochem, ktery zradil imperium - jmeno nema cenu ani znat a pipkou, ktera s v sobe cirou nahodou po x letech c*rakovani na Jakku objevila force power a ziskala *SPOILER ALERT* Homolukovo svetelne paratko */SPOILER ALERT* Ja jak jsem nabrousenej, tak nedokazi psat vse co mi prichazi na mysl, ale jako TRAGEDIE. 2 hvezdy za pekne efekty a za novej typ lightsaberu. Jinak o hovne!!!

Dinosaurek Dink (1989) (seriál)

NOSTALGIE. Spickova pohadka, nebo spis serial, ktery jsem jako mladej hrozne zral a do te "Pankerky" byl zamilovan. Ach to detstvi

Rok jedna (2009)

Poprve kdyz jsem to videl, tak jsem se parkrat zasmal a rekl ok no. Kdyz jsem Year One videl podruhe, tak jsem se moc nesmal, ale zato film mne uplne spravil naladu. Po treti kdyz jsem se na snimek dival, tak jsem si jej skutecne uzil atd... Snimek jsem videl asi 5krat a proste si nemohu pomoci, ale ma to takove kouzlo, humor a celkove nalada snimku je takova ze mi sedne do noty. Oddechovka, Hlavne Kain je borec a pekny zensky

Pikovaja dama: Čjornyj obrjad (2015)

Jako nebylo to spatny. Sice jsem se musel dokopavat k tomu, abych neco z ruske produkce shlednul, protoze mam averzi vuci tomuo narodu, ale snimek vcelku potesil. Navic ty mama blondynka, ta byla tezce k pomilovani. Herecke vykony nebyly nejhorsi a celkove na tu bidu co je v posledni dobe s horrory, se snimek vcelku vydaril

Kocour v botách na divokém západě (1972)

Asi muj nejoblibenejsi dil z trilogie kocoura v botach. Sakra jako malej jsem byl neskutecne vytriskanej z neceho takoveho, kdy kocou a jeho lidksy pritel zachranuji cele mesto pred padouchy, zachranuji krasnou mladou divku. Proste to co v mem veku jakozto fanouska westernu dostalo.

Stalingrad (2013)

Tak takto zprznit valecny film, to snad umi jen rusove. Za prve pet rusaku tam jede po jedne rusce, ktera neni ani sympaticka ani pekna ani nic. Na druhou stranu sympatak Thomas Kretschman sjizdi nadhernou modrookou blondatou rusku Masu (bohuzel nevim ani jak se herecka jmenuje), ktera skonci blede, coz je pro mne sok, protoze jsem se na film vicemene dodival jen kvuli ni. Ale abych neprehanel efekty byly moc pekne a kdyz si odmyslim stupiditu, az absurditu v chovani nemeckych vojaku, lepe receno dustojniku, zpomalovani zaberu kazde 3 minuty a radoby hrdinskeho chovani ruskych vojaku, tak to byl snimek s jistym potencialem. No kazdopadne mohu rici ze jedno vim jiste. Uz se na to nepodivam

Pomsta mrtvého muže (2013)

Úplně obyčejný tuctový film, který ale vyloženě nenudil, ale ani nezabavil. To bych dal na dvě hvězdy, ale herecký výkon a poutavě napsaný scénář pro Noomi Rapace, ohromnou sympaťačku, si zasloužilo ocenění o hvězdičku zvýšit. Toto být v reálu a ja být na místě Colina Farrella, tak jsem ji už dávno objímal a projevoval jí lásku, protože ona si to zasloužila.

Aku no kjóten (2012)

Hudba, Meckie Messer, Druhá polovina, vyvražďovačka s hudbou Meckieho Messera a jinak docela nuda... Jako horror tak to ani v nejmenším. Ale jestli bude pokračování, tak bych se i mrknul.