The Rise and Fall of a White Collar Hooligan (2012)

Nevím proč je v názvu filmu hooligan, když toto mělo s ultras společného snad jen pár snímků zezačátku. Film měl vcelku zajímavý námět, dostávala mne nádherná Rita Ramnani a ty její nádherná kukadla, jinak ten film byl o hovně. Celková pointa byla lehce předvídatelná, hudební doprovod nudný, herecké výkony průměrné. Vidět ten film bez titulků, tak bych z té britské angličtiny a obvzlášt z toho londýnského undergroundového slangu pochytil velké prd...

Mrtvý vesmír (2008)

Jako fanoušek této PC hry jsem se na movie musel podívat. Docela pěkný úvod k PC hře, ale přeci jen to bylo zbytečně krátké, navíc tato kreslená grafika mi moc nesedla. Každopádně když toto opomenu, příjemné zpracování a slušná storyline podtrhla že jsem se u tohoto snímku nenudil. Jen taková připomínka na konec když je člověk vystřelen do vesmíru bez skafandru neměl by náhodou zmrznout na kost? A to doslova.

Zálesák (1966)

Legendární dobrodružný film. Jsem jej poprvé viděl jako malej špunt, do mysli se mi obtiskla scéna s amputací nohy. Po velice dlouhé době jsem měl možnost jej zase shlédnout. Nádhera. Téměř 50letý snímek a jak dokáže potěšit.

Valdézovi koně (1973)

Jeden z nejslabších westernů co jsem kdy viděl. První a zároveň poslední přestřelka proběhla 5 minut před závěrem. Kde byla romantika na konci? NUDA

Umělec (2011)

NÁDHERNÝ FILMOVÝ KOUSEK! Na tento film jsem se těšil od prvního oznámení, bohužel dostal jsem se k němu až teď. Je vidět že i v dnešní době se lze ohlédnout zpět a natočit něco co se vymyká dnešním filmovým standartům. Jean Dujardin - pravý filmový svůdník, se svým umem dokáže jistě diváka vcucnout do křesla a neodejít dřív než snímek skončí. Nádherná Bérénice Bejo se svýma obrovskýma kukadlama, která dokáže člověku na rtech vykouzlit úsměv. Hudební doprovod na jedničku. A abych nezapomněl - pejsek to je panečku jeden z mnoha dalších "lepidel" po kterých člověk se neodlepí dřív než film skončí. Pro nás milovníky starých dob jednoznačně povinnost SHLÉDNOUT.

Tenkrát v Americe (1984)

Úžasný filmový kousek, který se jistě zapsal nesmazatelným písmem do světové kinematografie. Ačkoliv to nebyla úplná 5ti hvězdičková palba, musím "tleskat" Robert De Niro dokázal že je rozený filmový mafián. Obdivuhodný herecký výkon, který odrežíroval Legendární Sergio Leone. Fantastický hudební doprovod dokresluje nezapomenutelné zážitky u tohoto díla. Téměř 4 hodinová verze co jsem viděl já mne rozhodně nenudila, i když začátek byl hodně pomalý, ale přeci jen vydržet u tohoto stálo.

Dennis (2007)

Povedený snímek, fakt mne zaujal, už jen kvůli tomu že DENNIS je sympaťák a cvičí. Rád se bavím s lidmi co cvičí. BTW do hospody bych s ním šel velice rád :-)

Ďábel (2010)

To tedy byla s prominutím sračka. A označit toto jako HORROR je snad výsměchem všech filmů, které se alespoň jako horrory tvářily. Tento shit se netvářil nijak. Herecké výkony strašně nepřesvědčivé, lekačky nulové, hudba ušla a celý film se snaží tvářit tajuplně, leč mu to vůbec nevychází...

Jednorozený (1990)

Začátek vypadal slušně, myslel jsem že se to potáhne ve stejném duchu - vlastně jsem s tím počítal po přečtení některých zhnusených slabých nátur. Bohužel první byla i zároveň poslední dobrá a zajímavá scéna z celého snímku, pohledy na mnichy nebo co to je a klepajícího se syna země, no prostě nuda. Matka země neoholená - a první scéna = největší brrr na tomto snímku. Nejsem si jist zda-li jsem tento snímek dobře pochopil, protože záverečných 10 minut jsem už nudou nevydržel, tak jsem to proklikal zda-li náhodu tam nebude ještě nejakej humus, ale bohužel. Zpracování černobílého filmu, zvuky a první scéna - no prostě 2 hvězdy, viděl jsem o dost větší braky.