Star Trek X: Nemesis (2002)

Nechapem, ako toto mohol byt prepadak. Ved je to jeden z najakcnejsich a zaroven najlepsie zahranych Startrekov. Viď Patrick Stewart a Tom Hardy. Pre mna po boku Prveho kontaktu, Khana a Startreku (2012) kraluje.

Duna (1984)

Tento film ma tak silnu atmosferu (Nemyslim teraz oblohu nad dunou), ze vas to vtiahne tak, ze tie otrasne efekty su zrazu uplne paradne :D. herci dobry, Picard tam je, to my staci :D

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Film mojho dectva, a ked sa ma niekto opyta, ktory film je najlepsi, tak odpoviem Pomsta Sithov. Videl v Kine a film pouzivam vzdy, ked nadstavujem efekty na domacich kinach :D. Je rok 2012 a este Pomsta Sithov z hladiska vesmirnej sci-fi nie je prekonana. A nie je to len o efektoch, paradne emocie, vyvrcholenie celej sagy (To premostenie) parada... Cistych 100 % bez najmensieho zavahania.

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Tento film som videl prvy krat, ked som mal nejak 12, o pol noci potajomky. A hrozne my prirastol k srdcu. Teraz som sa ho bal pozriet, ze to uz nebude take, ale aj tak sa mi pacil viac nez dobre, tak hned som si hovoril, ze idem dat 70 - 80 %. No a dojdem sem a ze 48 %. Tak asi je to tym, ze som to pozeral vnoci a sam :D. Takze ked ste to nevideli, kukajte to tak. A Kurt Russel je paradny. Scifi akcne "B" sa mi pacilo