Ed, Edd n' Eddy (1999) (seriál)

Tá kreslená grafika, až sa tie čiary mihali, to snáď je len v tejto rozprávke, a tie ksichty, ja som nemohol :D:D:D.

Dexterova laboratoř (1996) (seriál)

Priznávam, že toto som pozerával, ale len preto, že som čakal na iné seriály na CN, tak to proste vyplnilo čas. Úprimne poviem, že sa mi tá grafika strašne nepáčila. Ale zase príbehy aj námet bol celkom cool.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Pozeral som to ako veľmi malý, a keď sa pozerám, že to má 28 %, nechce sa mi veriť, takže teraz sa to ani neopovážim pozrieť, aby som si nepokazil tie zážitky z dectva. Nemôžem dať zlé hodnotenie, lebo som to proste pozerával a mal rád.

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Po boku Toma a Jerryho je to moja najobľúbenejšia seriálová rozprávka, na ktorú som sa vždy tešil. Najviac ma nadchlo 3D prostrede, ktoré bolo síce len v minimum scénkach, ale dodalo to taký šmrnc. Postavičky som mal strašne rád, Aj Oggyho aj toho zeleného, aaaaaale, najlepší bol Pes a keď ho Oggy nasral, tak to ma vždy dostalo :D. Najlepší diel je, keď si Oggy kýchol na lyžovačke a padla lavína :D.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Škoda, že tie nové seriáli s Tomom a Jerrym sú už tak nechutne jednoduché, až monotónne. To v 1940 boli lepší grafici a technika? Toto je pravá káva, také animácie na takú dobu, to si zaslúži potlesk. Najlepšia éra sú 60. roky, kde má tom také špicaté uši, je to také drzejšie a KOPEC SYRA :D. Najviac ma natom bavilo deformovanie Toma na panviciach a všelijakých predmetoch a potom som sa čudoval, že ako rýchlo sa mu to napraví :D.

The Road Runner Show (1966) (seriál)

Jedna z mojich najobľúbenejších rozprávok po Tomovi, ktorú som musel vždy vidieť. Páčia sa my spomalené zábery :D a neschopnosť kojota :D.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

I AM BACK. Aj Arnold aj Norris!!! Juchúúú. Hviezdy po boku bojujú v najakčnejšom filme za posledné roky, výbuchy, krv, všetci slávni hrdinovia akčných filmov, jedna hláška za druhou, miestami si film robí srandu zo samého seba, a preto som sa nenudil ani jednu sekundu, film tak rýchlo ubehol, že si ho idem pustiť ešte raz. Jedna jediná negatívna poznámka je na adresu soundtracku, je to v podstate vylepšený soundtrack z jednotky, čo je dobré, ale akým spôsobom ho vylepšili, tak to je minimálne na zamyslenie sa, proste nesadlo mi to digitálne zpomaľovanie, alebo čo to bolo, akoby sa páska zasekávala v prehrávači. Ale to je len maličkosť. Legendy sa spojili a vznikol megahit EXPENDABLES!!!

Star Trek: Nová generace - Všechno dobré... (1994) (epizoda)

Najlepší posledný seriálový diel/film ktorý som vôbec kedy videl v akomkoľvek seriále a jednoznačne dávam 100 % bez akéhokoľvek zaváhania. Herecké výkony, Stewart je neuveritelný a hlavne, hlavne ten DEJ, tu vôbec nejde o efekty, alebo akciu, ale o ten vyšperkovaný dej do posledného detailu+ strih a ako dobre to bolo zahrané...

Žiješ jenom dvakrát (1967)

Je to takmer 5 hviezd, prvá polovica rozhodne, pokazila my to troška tá druhá, aj keď bola akčná ale trocha konzervatívne kulisy, to znamená dosť statických kamier, a to už sa mi menej páčilo... Takže radšej budem hodnotiť tú prvú polovicu, kde je to takmer dokonalé, začiatok super, úvodná pieseň krásna, a hlavne tá akcia a to vyšetrovanie konečne menej namysleného Bonda. Bitka vrtulníkov, tak to som tiež pozeral ako puk, no a potom už zo skúseného a luxusne natočeného Bonda sa stala "iba" klasicky dobrá podívaná.

Thunderball (1965)

Na Goldfinger to nemá ani zďaleka, možno ani na predošlé filmy, strašne dlhé, vlečie sa to asi tak ako bežec vo vode, moc mokré, scénky boli unikátne ano, dobrý nápad, ale neprišiel som tomu na chuť a miestami som sa dosť nudil. Slabšie scénky striedali lepšie, až nakoniec som sa potešil bojovým lodiam, ale to už bolo neskoro. Sean tentokrát iba dobre, nie výborne. A škoda, že zasa išlo o atómové bomby, (Podla mňa to stačilo v Goldfingerovi a čiastočne aj v Doktorovi), ako by nebol nápad na iné, v podstate sa tomu len zmenil záporák a scénky. Bondgirls opäť na jedničku, cecky dobré :D...