Vzpomínky (2006)

Námet perfektný, nečakal som. že to bude až tak zaujímavé, ale dal by som tam viac thrilleru do toho, trocha viacej strachu o život, temnoty, podla mňa to tomu chýbalo.

Training Day (2001)

Ten nátlak na Jakeho bol najväčší ťahák, totálne som sa vžil do jeho role a sám som nevedel, čo bude ďalej, čo si mám myslieť. Denzel tu zahral neskutočnú rolu, aj Ethan.

Americký gangster (2007)

K plnému hodnoteniu naozaj chýba málo, ale musím sa priznať, že som sa miestami nudil, a film bol dosť ťažký. 85 %

Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)

Voyager je takisto výborný seriál, mám ho rád, ale TNG a DS9 je lepšia, aj keď neviem presne povedať, čo tomu chýba. Možno Klingoni :D. Posádka super, Mužská posádka, bez výčitky. Katrin je kapitánka, ako lusk. Občas my prekážala Kes, Seven of Nine má peknú tvár a cecky... Takźe spokojnosť.

Star Trek: Enterprise (2001) (seriál)

Je to modernejšie, pohľadnejšie, vyspelejšie a nariek tomu je to slabšie ako Post TNG seriály. A prečo? Atmosféra nie je taká, a dosť to brzdilo to, že je to v minulosti, a už viete, že človek sa už dávno vydal tam, kde sa ešte nevydal. Hodnotenie u mňa zdvíha celá tretia sezóna ako jeden veľký príbeh o záchrane zeme.

Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)

Hlboký vesmír 9 na čsfd iba 66%? to je úbohé. Pozrite sa na imdb, tam je to kult. Pozrel som si to celé už 2 x, pred tým samozrejme TNG a pekne sa to prepája (Worf a O´Brein). Diplomatické a strategické diely boli úplne super, ešte lepšie než v TNG, prvé tri série treba prekusnúť a nie hneď sem práskať 2 a 3*. Kult, Kult, Kult

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Po boku Deep space nine, je to najlepší sci-fi seriál čo som doteraz videl, a to som si hovoril, že to pozerať nebudem, a zrazu to mám už 2 x pozreté od Stretnutia na Fairpointu cez Locutusa a otravných Ferengov, až po Všetko dobré. Netreba sa nato pozerať, že je to staré (Ten, kto to nevidel a frfle), ide o atmosféru a príbeh, ktoré sú v sci-fi bezkonkurenčné (Stargate, ani Battlestarka také nemá a tiež som ich pozeral). Proste špica žánru, škoda, že bolo iba 7 sezón, a trocha pomenej bojových akcií. Inak je to pre mňa 95 %, a to bez mihnutia oka.

Fotr je lotr (2000)

Super filmy (všetky tri), do dokonalosti chýba už len štipec. Dosť scénok je tam na zasmiatie, hercov mám rád, De Niro sa sem hodí, ako riť na šerbel.

Fotři jsou lotři (2010)

Jeho fotr, to je lotr! (2004)