Chůva v akci (2010)

Rodinná komédia, podla mňa sa sem Jackie nehodil, aj keď sa veľmi snažil, jedn pozretie ma zabavilo, druhé už nebude.

Cesta kolem světa za 80 dní (2004)

Je to trocha neprehľadné, chce to byť strašne zábavné, ja som sa ale nebavil tak, ako by som sa mohol. Je to taký výlet za dobrodružstvom, za jednorazovým dobrodružstvom, ktoré vás pobaví, ale neohúri.

T2 3-D: Battle Across Time (1996)

Chcel by som to kedysi vidieť celé, avšak aj táto 12 min filmová zábavka bola pekný a vítaný vsuvok na dlhé čakanie na trojku.

Policajt ze školky (1990)

Taká oddychovka na zapršané nudné nedelné poobedie, čistý priemer Arnoldových komédií.

Rychle a zběsile (2001)

Takýchto filmov nie je veľa a sériu som si naozaj vychutnal, jednotka je výborná, má to šťavu. Troška jednoduchý dej.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Postupne séria dostáva, to čo chceme, je to akčné, má to nabúchaného hrdinu a hlavne je to zábavné.

Vítejte v džungli (2003)

No neviem, mne sa nepáčil záporák, celé to bolo také nasilu akčné, ako bavil som sa, ale raz my stačilo si to pozrieť.

Běžící muž (1987)

Zaujímavý počin, ktorému chýba trocha vyšší rozpočet, trocha doladiť, a vyplniť hluché nudné miesta. Ešte že tam bol Arnie

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Pán, čo všetko zoženie. Vo väznici som prežíval s nimi, film vás vtiahne tak, že ešte vám idú slzy na konečných titulkách, a to nie je romantický film, ale dráma ako ďas. Zimomriavky, už len keď si vypýtal pivo od bachara, alebo keď bol poplach a Dufrson nebol na cele, paráda. Kto toto ešte nevidel, tak okamžite.

Truman Show (1998)

Klenot medzi filmami, keď som to videl prvý krát, už som sa pozeral na strop, alebo na mesiac, či tam nezbadám kamery :D. Film som videl aspoň 10 krát, a PÁN Carrey je PÁN herec. Scenár a navodená atmosféra... 100 %