Poslední lup (1987)

Skvělá (hororová) povídka o jednom lupiči, který se rozhodl vykrást hrobku bohatého nebožtíka,ale sakra se mu to nevyplatilo:-) Film je kombinací hraných scén a animace herců. Tajemnou atmosféru dodává i jemné kolorování. František Husák v roli, jak ho neznáte.

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Oba hlavní představitelé zde excelují a jejich hereckému výkonu snad nelze nic vytknout. Pravda, je to "jen" televizní film,ale i tak skvělá zábava.

Kytice (2000)

Svatební košile, Zlatý kolovrat, Polednice, Vodník a pak ten zbytek. Tak nějak bych seřadil jednotlivé balady podle toho,jak se mi líbily. S Karlem Rodenem bych rozhodně na procházku nešel:-)

Přezůvky štěstí (1986)

Herzova pohádka, kterou mám velmi rád. Hezké kostýmy i výprava. A moje oblíbená Terezka Pokorná je k sežrání.

Pražské noci (1968)

Povídkový film, z nichž nejlepší jsou asi Chlebové střevíčky.

Dva mrazíci (1954)

Kdysi spolu s ruským Mrazíkem stálice vánočních svátků, v poslední době se na něj bohužel trošku pozapomnělo.

Záhada Blair Witch (1999)

Nemůžu filmu upřít originalitu. Bohužel dojem z něj mi zkazila jeho premiéra v kině Blaník, kde bylo šíleně vedro, narváno k prasknutí. A když mám kolem sebe 200 lidí, kteří funí a šeptají,tak se prostě bát nemůžu. Bohužel ani při druhém shlédnutí na videu jsem se nebál. Je to škoda, protože já se rád bojím.

Interview s upírem (1994)

Brad Pitt i Tom Cruise jsou sexy! Hned bych se nechal kousnout.

Alenka v říši divů (1999) (TV film)

Setněte jí hlavu!!!! Miranda Richardson si se "stínáním hlav" prostě nedá pokoj:-) Viz. Ospalá díra a Bestián.