Bobule (2008)

Klišoidní, blbé, o ničem...trapné...

Atlas mraků (2012)

Až budu mít nějaký volný den, asi si to budu muset pustit znovu, protože já jsem to zatím moc nepochopila a když jsem myslela, že je to na konci, film byl teprve v polovině a mě to nudilo...Tak zatím ani hvězdičky nedávám, nepochopila..

Aberdeen (2000)

Co to sakra bylo? Nudaaaa

Hanna (2011)

Mělo to potenciál, ale vyšel z toho fakt divnej film...

Skyfall (2012)

No furt nevím, z čeho jsou lidi tak paf...pro mě to je večerní film, který můžu sledovat u žehlení na Nově...Nic světobornýho...Nicméně musím ocenit záporáka, ten je dobrej!

Radši kluci než kytky (2009) (seriál)

Nesnáším tu její uřvanou rodinu!!! A ona se občas taky chová jak pěkná dilinka...Jinak ale docela příjemný romantika seriál...Ji-ho je favorit :) Jinak to byl můj první korejský seriál, takže trochu srdcovka :)

Prostřeno! (2010) (pořad)

Zkrátila bych to tak na dvacet minu...co koupím, jaký mám menu, jak to vařím a jak to vypadá, případně jak to ostatním chutnalo....Ale ty nudné ,,co si myslím, že bude on vařit a z čeho asi bude krémová rajčatová polévka" by mohly vynechat...Komentáře moderátorů jsou příšerný :D...A to ,,šmejděníčko" by byl jeden z hlavních důvodů, co by mě od toho odradilo...Nevím, proč by si mi měl sakra někdo lehat do postele!!! Má se vařit a ne čumět po bytě...Závěrečná věta šmejdění, že ,,už mám hroznej hlad" je taky hrozně nepředvídatelně trapná!

Pařba ve Vegas (2009)

Čtvrtá hvězdička za ten bezva rozchod na konci! Bravo! :D Jinak asi...oddechovka, trochu šílená, ale dobrá.