The Moonlight Man 2 (2017)

Druhý díl nepřináší nic nového. Žádné napětí, žádný strach, žádné lekačky, žádná atmosféra... dvě hvězdy dávám z nostalgie.

The Moonlight Man (2017)

Funkční, přímočarý kraťas který si zaslouží pozornost. Dalo by se mluvit o nevyužitém potenciálu, ale na tři hvězdy to stačilo.

Devil Seed (2012)

Znepokojující, atmosferický, napínavý demonic posesssion horor, který vás pobaví a lehce vystraší zároveň. Hlavní postava hraje velmi přesvědčivě a navíc je to pěkná roštěnka. Ke konci to mrazivě graduje. Sice nic nového pod sluncem, ale skvělá práce.

Mihwakin donghyeongsang : jeoldaekeulrik geumji (2012)

Funkční a přímočará duchařina, byla i lekačka, napětí ujde.... a to říkám jako někdo, kdo není vysazený na asijské horory, spíš naopak, moc je nesleduju. Časem to trochu ztrácí na své kvalitě, v závěru to pěkně vygraduje. Dvě a půl hvězdy, aka 50 procent.

The Last Will and Testament of Rosalind Leigh (2012) odpad!

Barák plný krámů a náboženských cetek....Blbeček chodí po domě sem a tam....Nudný...pomalý....slabý....téměř žádné efekty....žádné lekačky.... mizerná atmosféra. Nulové napětí...možná jedna dobrá scéna. V závěru trochu graduje, ale celkový dojem velmi negativní.

Zlo (2012)

Jako found footage horor to není špatný film, ale něco mi na něm prostě nesedělo. Snad chování postav, snad absence pořádných lekaček, které v hororu prostě musím mít, abych byl spokojen..... no, dvě hvězdy zasloužené.

House Hunting (2013)

Je to house hunting, nikoli house haunting. Nečekejte lekačky, duchy, mrazivou atmosféru a napětí. Má to určitě svoje kouzlo, ale pro mě to byla spíš nuda a táhlo se to. Závěr dobrý, to jsem nečekal. Dvě a půl hvězdy a.k.a. 50 procent.

Pictured (2014)

Tak tohle je masakr. Respekt.

Still Life (2005)

Naprosto geniální práce, hodně mě to pobavilo.

State Zero (2015)

Špatné herecké výkony a ucházející vizuál, ačkoliv postapokalyptický svět mohl být zpracován o poznání lépe.