The Fisherman (2015)

Zajímavý a velmi přímočarý krátkometrážní snímek, který stojí za shlédnutí.

Safe Haven (2013)

Postupně graduje, nakažlivá atmosféra, skvělý závěr.

Mr. Jones (2013)

Found footage horor, který stojí a padá na strašidelných výtvorech pana Jonese. Dost na to, aby vás to udrželo v pozoru a bavili jste se. Ne zas tolik na to, abyste to přeháněli s hodnocením. Napětí trochu, lekačky žádné, atmosféra dobrá. Ke konci je to už trochu přehnaný....ale celkový dojem to nezkazí.

Oltre il guado (2013) odpad!

Spoiler Alert! Takže zarostlý chlap chodí po lese.... čas běží. Pak najde opuštěnou vesnici.... bloudí po domech s puškou. Čas běží.... pak ho najdou záchranáři roztrhaného na kusy.... střih na nějaký dvě malý holky.... a film skončí. Pomalejší horor jsem nikdy, NIKDY neviděl. Pořád čekáte, až se něco začne dít a najednou je konec. Žádná atmosféra, žádné napětí, žádné lekačky. Prostě odpad.

Seklusyon (2016)

Při hodnocení tohoto filmu je třeba brát v potaz, že tu nejsou žádné trikové efekty a všechno stojí a padá na té malé zázračné kdo-ví-jestli démonické holčičce a její opatrovnici - sestře s hroznou minulostí. Ke konci to velmi slušně graduje a nabírá to spád. Původně jsem chtěl dát dvě hvězdy, ale nakonec jsem se rozhodl pro tři.

Dead Awake (2016)

Uznávám, že námět je zajímavý a hlavní postava je krásná a známá žena (hrála v House of the Devil), ale horor je bez lekaček a atmosféra (pokud se vůbec o nějaké atmosféře dá mluvit) je budována velmi pomalu..... a pokud jde o příšeru, ta mi příšerná moc nepřišla, určitě na tom mohli víc zapracovat. Některé věci ve filmu jsou velmi předvídatelné, nebudu spoilovat, takže buďte v klidu... Shrnuto a podtrženo, za mě jednoznačně dvě hvězdy... možná dvě a půl hvězdy za posledních pár minut.

Magi (2016)

LOL tím koncem to zabili :-)

Be Afraid (2016)

Není to scifi, je to horor. Dá se na to dívat.

V domě (2016)

Pro mě rozhodně zklamání, protože z popisu filmu jsem očekával haunted house horor nebo obecně paranormal tematiku. O tom film vůbec není, tak bacha, abyste do toho nešli s úplně jiným očekáváním.