Pasažéři (2016)

Tenhle film se mi přesně trefil do nálady,slušné sci-fi ,scénář sice jednodušší,ale fungovalo to,spokojenost!!!

Neviňátka (2021)

Tak nějak úplně nevím,jak se k tomuto filmu postavit.Ještě to ve mně furt rezonuje,hodně zvláštní a temné,Skandinávie opět nezklamala!

Voskové muzeum (1988)

Velmi dětinská,ubohoučká sračka,vůbec nechápu,kde jsem k tomuhle snímku vůbec přišel?!Tohle snad nemohlo lidi ničím zaujmout ani v době vzniku!?!

Deadgirl (2008)

Tak tady kurva fakt nevím!Na jednu stranu děsná uchylárna,na druhou zajímavá zápletka,asi si to každý bude muset přebrat podle sebe?!

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Konečně důstojné pokračování(nebo nástupce?),sice hodně těží z nostalgie,ale není to právě to,co si fanoušci přejí?!Jsem hodně spokojený a klidně uvítám i něco dál,ale ne za každou cenu!!!

Páter Thomas (1980)

Hele,tak tohle byl kdysi film,u kterého jsem se hodně bál.Dnes je to spíše úsměvné,absolutně bez scénáře,nelogické,stupidní,otřesné herecké výkony,ALE----stejně to má pořád něco do sebe,jak dokázal tvůrce s minimem prostředků v porovnání s dneškem dosáhnout opravdu tísnivé,ponuré a děsivé atmosféry!!!Klobouk dolů!

Romeo krvácí (1993)

Taková hodně dobrá,drsná,stará škola.

Noví mutanti (2020)

Dosti slabé,takové filmy MCU jen srážejí.

Krajina smrti (2014)

Velmi zajímavý snímek,pohled na mě ne příliš známou kulturu(kromě haky při rugby).

Morbius (2022)

V pohodě,nic převratného,ale nechápu to vyloženě odsuzující hodnocení,za mě dobrej kousek.